MMARocks.pl działa ponownie, po pożarze serwerowni firmy OVH

In Media On
- Updated

Serwis MMARocks.pl powrócił na rynek po kilku dniach przerwy spowodowanej wypadkiem do jakiego doszło w serwerowni francuskiej firmy OVH.

W nocy z wtorku na środę doszło do pożaru w serwerowni firmy OVH w Strasburgu. Jednym z poszkodowanych serwisów, którego dane właśnie tam byłby przechowywany był największy portal o MMA w Polsce, MMARocks.pl.

Zaraz po tych wydarzeniach szefostwo serwisu przekazało czytelnikom informację o tym co się stało.

Drodzy użytkownicy, niestety w firmie OVH, z której usług hostingowych korzystaliśmy, miał miejsce pożar. Budynek, w którym znajdował się nasz serwer, całkowicie spłonął. Na szczęście, według wstępnych informacji, nikt z pracowników nie ucierpiał w pożarze. Razem z przedstawicielami OVH ciężko pracujemy nad ponownym uruchomieniem serwisów MMARocks.pl i Cohones.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami w tych ciężkich chwilach. Będziemy na bieżąco informować o postępach prac.

Dziś portal, po trzech dniach pracy nad odzyskiwaniem danych i przywracaniem funkcjonalności serwisu ruszył ponownie.

– Początkowo obawialiśmy się, że nie uda się odzyskać utraconych danych z wielu lat działalności serwisu – mówi Marcin Jabłoński, redaktor naczelny MMARocks.pl. – Ostatecznie większość danych mamy już zabezpieczonych. Cały czas trwają prace i walka dostęp do pełnego archiwum. Cieszymy się jednak, że strona już działa i możemy ponownie pracować.

MMARocks.pl jest największym i najstarszym serwisem o sportach walki w Polsce, który działa nieprzerwanie od 2007 roku. Użytkownicy skupieni wokół portalu MMARocks.pl, w zeszłym roku napisali ponad dwa i pół miliona komentarzy. Również rekordowa była liczba odsłon, wynosząca ponad 87 milionów. Portal od 2011 roku organizuje rozdanie najbardziej prestiżowych nagród w polskim MMA – Heraklesów. Gala z tego wydarzenia jest transmitowana w telewizji Polsat Sport. W raporcie firmy Sotrender MMARocks.pl umieszczono jako jedną z 15 najbardziej angażujących stron sportowych, obok Onetu, WP czy Polsatu.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu