KSW i TikTok rozpoczynają współpracę

In Biznes, Współpraca On

KSW, lider polskiego i europejskiego rynku MMA oraz TikTok, czołowa platforma dla krótkich filmów nagrywanych za pomocą urządzeń mobilnych, ogłosiły rozpoczęcie współpracy.

W ramach partnerstwa obu marek na platformie TikTok zostanie uruchomione oficjalne konto organizacji KSW (@ksw). Fani będą mieli możliwość oglądania na nim najciekawszych treści związanych z galami – spektakularne akcje, ujęcia z ważeń i innych imprez towarzyszących wydarzeniom KSW.

– Cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się naszymi materiałami z fanami na TikToku. Organizacja KSW zawsze przywiązywała wielką wagę do treści wideo zarówno pod względem pomysłowości, jak i jakości, więc myślę, że kibice znajdą na naszym profilu mnóstwo materiałów, które przybliżą im świat sportów walki, MMA, ale też będą pokazywać naszych zawodników z zupełnie innej strony – Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW.

– TikTok dynamicznie rozwija się jako platforma, na której użytkownicy mogą dzielić się swoimi sportowymi emocjami. Ponadto daje możliwość bezpośredniego łączenia się z amatorami różnych sportów, w tym fanów sportów walki i MMA. Cieszymy się, że możemy współpracować z KSW, liderem wśród organizacji MMA w Europie oraz jedną z największych tego typu organizacji na świecie. Nasza społeczność uwielbia celebrować sport w kreatywny sposób, dlatego już teraz czekam na to, aby zobaczyć ich emocje związane z galami KSW – powiedziała Sylwia Chada, Dyrektor Generalna TikTok w Polsce i Europie Centralnej.

Dodatkowo do kibiców trafią również unikatowe materiały zza kulis powstawania trailerów oraz gal organizacji. Specjalne nagrania dedykowane TikTokowi obejmą także wywiady z zawodnikami i inne krótkie formy wideo.

Rozpoczęcie współpracy zostanie połączone z ogłoszeniem nowego zawodnika, który dołączy do organizacji KSW. Fani już dziś poznają jego nazwisko za pośrednictwem platformy TikTok. Natomiast kolejne materiały będą przybliżać kibiców do nadchodzącej gali KSW 59, która odbędzie się już 20 marca.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...
mma polska

Amatorskie mistrzostwa Europy MMA planowane w Krakowie

O pojawieniu się amatorskiego MMA na igrzyskach olimpijskich mówi się od dawna. Być może mieszane sztuki walki zagoszczą jako

Read More...

3 commentsOn KSW i TikTok rozpoczynają współpracę

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu