Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

In Kontrakty, Zawodnicy On

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który zajmie się prowadzeniem jego spraw. 

Popularny “Gamer”, który w zeszłym roku podpisał kontrakt z organizacją UFC, działa aktualnie bez menadżera. W jego drodze do największej amerykańskiej organizacji wspierała go Joanna Jędrzejczyk, która pomagała mu w trakcie negocjacji.

W rozmowie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport, Mateusz powiedział, że przy rozmowach w sprawie najbliższego starcia pomagał mu szef amerykańskiego klubu, w którym aktualnie Polak trenuje. Natomiast po tym boju “Gamer” chce poszukać stałego menadżera.

– Przy tej walce pomaga mi Dan Lambert, a więc właściciel American Top Team – stwierdził Mateusz. – Myślę, że po tej walce to będzie dobry czas, żeby znaleźć menadżera. Myślę, że dobrym ruchem byłby ktoś z Polski, żeby ta komunikacja była dobra i żebyśmy się znali.

Do najbliższej walki Mateusza Gamrota dojdzie już 10 kwietnia. Jego rywalem w klatce UFC będzie Scott Holtzman.

Droga Mateusza przez świat zawodowego MMA rozpoczęła się w roku 2012 i okazała się pasmem sukcesów. Zanim popularny „Gamer” trafił do UFC stoczył siedemnaście pojedynków i w żadnym nie został pokonany. Wywalczył również pasy mistrzowskie dwóch kategorii wagowych (lekkiej i piórkowej) w organizacji KSW.

Do debiutu Mateusz w UFC doszło w październiku 2020 roku na “Fight Island” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W starciu z Guram Kutateladze Polak musiał jednak uznać jego wyższość w klatce. Walka była jednak bardzo wyrównana i zakończyła się na kartach sędziowskich.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu