UFC rozpoczyna współpracę z chińską platformą Migu

In Media, Umowy telewizyjne On

migu

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z chińską platformą streamingowa Migu, która będzie między innymi transmitowała na żywo wydarzenia amerykańskiej marki.

UFC oraz Migu Co Ltd, spółka zależna China Mobile, ogłosiły podpisanie umowy na tworzenie i dystrybucję treści. Jak zapewniają obie strony porozumienia, współpraca ta jest jednym z najważniejszych międzynarodowych partnerstw w historii UFC.

– Jestem podekscytowany mogąc ogłosić, że nowym domem dla UFC w Chinach od marca będzie Migu – skomentował sprawę Dana White, szef UFC. – Znajdziecie tam najlepsze treści od UFC i gale transmitowane na żywo, poczynają od UFC 259 z trzema mistrzowskimi walkami.

Dostęp do treści UFC na platformie otrzymają fani, którzy wykupią roczną subskrypcję „UFC Fan Club”. Poza specjalnymi materiałami i galami na Migu będzie można zobaczyć azjatycką wersję programu “Contender Series”.

Umowa pomiędzy UFC i chińską platformą streamingową została podpisana na pięć lat i jest jednym z ważniejszych elementów rozwoju amerykańskiej marki na chińskim rynku. Wcześniej UFC miało sześcioletnią umowę telewizyjną z PPTV, której wartość szacowano na 50 milionów dolarów.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu