Jan Błachowicz ambasadorem marki Predator

In Marketing, Sponsoring On
jan błachowicz
Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz

Jan Błachowicz od zeszłego roku jest mistrzem UFC wagi półciężkiej. Polak od lat znany jest jednak nie tylko ze swoich sportowych osiągnięć, ale również z zamiłowania do gier.

Teraz, przed nadchodzącą obroną tytułu mistrzowskiego, Jan Błachowicz ogłosił, że został ambasadorem należącej do Acera marki Predator.

– Ambasador marki Predator… To brzmi dumnie! – Jan Błachowicz napisał w mediach społecznościowych. – Właśnie dziś oficjalnie rozpoczyna się moja współpraca ze znaną gamingową marką. Będzie się działo!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jan Blachowicz (@janblachowicz)

Predator to seria produktów firmy Acer dedykowana grom komputerowym, ale nie tylko. Predator angażuje się również w rozwój i szkolenie grupy elitarnych graczy, oferując platformy szkoleniowe, nawiązując partnerstwo z uczelniami, współpracę przy tworzeniu filmów oraz gier, sponsorując profesjonalne drużyny i organizując turnieje e-sportowe.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC. Aktualnie Polak szykuje się do pierwszej obrony tytułu. Do jego walki z Israelem Adesanyą dojdzie już 6 marca w Las Vegas.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

One commentOn Jan Błachowicz ambasadorem marki Predator

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu