PFL z kolejnymi milionami od inwestorów

In Biznes, Finanse On

Amerykańska organizacja Professional Fighters League ogłosiła zakończenie kolejnej rundy finansowania w wysokości 65 milionów dolarów. Kwota ta podniosła całkowity kapitał firmy do 175 milionów.

Jak poinformowało PFL, nowy kapitał inwestycyjny w tej rundzie finansowania został pozyskany od funduszy: Ares Capital, Elysian Park Ventures i Knighthead Capital.

– PFL to firma, która w przełomowy sposób działa na ogromnym rynku MMA – powiedział prezes i współzałożyciel PFL, Donn Davis. – Dodatkowy kapitał jeszcze bardziej wpłynie na nasz szybki wzrost i rozwój marki jako numeru dwa na rynku.

Aktualnie PFL szykuje się do rozpoczęcia nowego sezonu swoich wydarzeń. Organizacja Professional Fighters League w roku 2020 temu zdecydowała o przełożeniu całego sezonu swoich gal zaplanowanego na ten rok. Miało to związek z wybuchem pandemii koronawirusa i ograniczeniami, które zaczęły się przy okazji pojawiać.

Nowy sezon turniejowych gal PFL rozpocznie się już 23 kwietnia, a jednym z zawodników, którzy będą walczyć w kategorii lekkiej jest pochodzący z Polski Marcin Held.

Wydarzenia z tegorocznych gal PFL polscy fani będą mogli śledzić na antenie TVP Sport.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu