Jędrzejczyk jurorem w show TVP „Dance Dance Dance”

In Show-biznes, Zawodnicy On

fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, cały czas pozostaje aktywna medialnie. Już niedługo zawita na dłużej na ekrany telewizorów, wystąpi bowiem w programie TVP „Dance Dance Dance”.

Jak informuje Telewizja Polska, Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola zostali jurorami nowej odsłony tanecznego show programu „Dance Dance Dance”, który startuje już od marca w TVP2.

Na parkiecie trzeciej edycji „Dance Dance Dance” zatańczą: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością.

Zwycięska para przekaże 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również pomogą finansowo wskazanej przez siebie instytucji pożytku publicznego.

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

TVP reklamując Joannę Jędrzejczyk w roli jurora pisze: Dzięki dyscyplinie, silnej woli, wytrwałości i sumiennym treningom zdobyła m.in.: trzykrotnie tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie tytuł mistrzyni Europy oraz  pięciokrotnie tytuł mistrzyni Polski w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej.

źródło: TVP

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

3 commentsOn Jędrzejczyk jurorem w show TVP „Dance Dance Dance”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu