HotPay rozpoczyna współpracę z Gromdą i Tymex Boxing Promotion

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

HotPay

HotPay, marka oferująca system płatności internetowych, ogłosiła rozpoczęcie współpracy sponsoringowej z kolejnymi organizacjami sportów walki w Polsce. Tym razem są to: Gromda i Tymex Boxing Promotion.

Gromda jest organizacją promującą walki na gołe pięści. Marka zadebiutowała na rynku w roku 2020, a aktualnie szykuje się do zorganizowania czwartego wydarzenia. Gale Gromdy można oglądać wyłącznie w systemie pay-per-view.

Tymex Boxing Promotion jest jedną z największych bokserskich grup promotorskich funkcjonujących nada Wisłą. Wydarzenie organizowane przez Tymex są pokazywane na antenie TVP Sport.

Przedstawiciele HotPay o rozpoczęciu współpracy z nowymi markami napisali na Facebooku:

Niezmiernie miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona sponsorów grupy promotorskiej boksu zawodowego Tymex Boxing Promotion! 

W najbliższym czasie zapraszamy także na gale federacji Fight Exclusive Night, Fame MMA oraz Gromda, których również jesteśmy oficjalnym sponsorem! 

Aktualnie więc HotPay współpracuje sponsoringowo z FEN, Fame MMA, Gromdą i Tymex Boxing Promotions. W przeszłości razem z HotPay działały także HFO i Wotore.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu