HotPay rozpoczyna współpracę z Gromdą i Tymex Boxing Promotion

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

HotPay

HotPay, marka oferująca system płatności internetowych, ogłosiła rozpoczęcie współpracy sponsoringowej z kolejnymi organizacjami sportów walki w Polsce. Tym razem są to: Gromda i Tymex Boxing Promotion.

Gromda jest organizacją promującą walki na gołe pięści. Marka zadebiutowała na rynku w roku 2020, a aktualnie szykuje się do zorganizowania czwartego wydarzenia. Gale Gromdy można oglądać wyłącznie w systemie pay-per-view.

Tymex Boxing Promotion jest jedną z największych bokserskich grup promotorskich funkcjonujących nada Wisłą. Wydarzenie organizowane przez Tymex są pokazywane na antenie TVP Sport.

Przedstawiciele HotPay o rozpoczęciu współpracy z nowymi markami napisali na Facebooku:

Niezmiernie miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona sponsorów grupy promotorskiej boksu zawodowego Tymex Boxing Promotion! 

W najbliższym czasie zapraszamy także na gale federacji Fight Exclusive Night, Fame MMA oraz Gromda, których również jesteśmy oficjalnym sponsorem! 

Aktualnie więc HotPay współpracuje sponsoringowo z FEN, Fame MMA, Gromdą i Tymex Boxing Promotions. W przeszłości razem z HotPay działały także HFO i Wotore.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu