“Na rynku nie ma takich pieniędzy” – Kołecki o walce z bratem

In Zarobki, Zawodnicy On

Niedawno ogłoszono, że młodszy brat Szymona Kołeckiego podpisał kontrakt z Babilon MMA. Czy zatem w przyszłości może dojść do starcia dwóch braci w klatce MMA?

Sylwester Kołecki, podobnie jak starszy brat (złoty i srebrny medalista olimpijski) przez wiele lat uprawiał podnoszenie ciężarów na poziomie międzynarodowym. W trakcie 17-letniej kariery zdobył m.in. złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów w 2007 roku. Tę przygodę zakończył w 2014 roku, a teraz będzie się bił w klatce Babilon MMA.

Szymon Kołecki już od dłuższego czasu rywalizuje w organizacji KSW, ale wcześniej walczył również dla Babilonu.

W programie “Koloseum” obaj bracia zostali zapytani o możliwość wspólnego boju.

– Póki co nie widzę organizacji, którą byłoby stać na to – stwierdził Szymon Kołecki. – Z całym szacunkiem dla KSW, ale nie sądzę. Natomiast jak będzie taka propozycja… Trudno powiedzieć, to jest sport.

Sylwester Kołecki również nie zamyka drzwi do takiej walki, ale podkreślił, że aktualnie między braćmi jest zbyt dużo różnica poziomów i doświadczenia.

Szymon Kołecki dodał też, że aktualnie nie ma na rynku takich pieniędzy, które pozwoliłyby na zorganizowanie walki braci, ale powiedział, że z chęcią zawalczy w walce, dzięki której jego brat dobrze zarobi.

Na razie nie wiadomo kiedy Sylwester Kołecki zadebiutuje w klatce Babilon MMA. Szymon natomiast zapowiedział, że już niedługo rozpocznie przygotowania do swojej kolejnej walki dla KSW. Rywal byłego olimpijczyka nie jest jeszcze znany.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu