Kołecki: “Jestem zawodowcem i za to mi płacą duże pieniądze”

In Zarobki, Zawodnicy On

kołecki

Szymon Kołecki jest zawodnikiem, który nie wybiera sobie rywali do walki w klatce. Gdy tylko finanse na stole są odpowiednie, Kołecki wychodzi do starcia.

Podczas gali KSW 58 Szymon Kołecki po raz trzeci pojawił się w klatce KSW i pokonał w niej na punkty Martina Zawadę. Na razie nie wiadomo kiedy były mistrz olimpijski ponownie zawalczy. Nie wiadomo również kto będzie jego kolejnym rywalem. Wiadomo natomiast, że Szymon zawalczy z każdym, kogo postawi przed nim szefostwo KSW.

W audycji “Z Bani” na antenie Newonce Radio Szymon Kołecki powiedział jak wyglądają jego rozmowy z KSW w sprawie kolejnych walk.

– Maciek Kawulski z Wojsławem Rysiewskim zapraszają mnie do siebie do biura i mówią z kim walczę – stwierdził Kołecki. – Jeżeli nie odpowiadają mi warunki finansowe, to tak długo rozmawiamy, aż odpowiadają i mi i im, i wtedy walczę z danym przeciwnikiem. (…) Jestem zawodowcem i za to mi płacą duże pieniądze. Jak dostaję przeciwnika i pieniądze się zgadzają, to ja z nim walczę.

Szymon Kołecki od dawna przymierzany jest do walki z Łukaszem Jurkowskim, ale na razie ich starcie dwa razy było przekładana – najpierw z powodu kontuzji, a potem koronawirusa. Obaj zawodnicy są jednak cały czas otwarci na taki pojedynek, a i organizacji KSW jest chętna, aby do tego starcia doprowadzić.

Szymon Kołecki ma już za sobą dziesięć walk – w tym dziewięć zwycięskich – na zasadach MMA. Najbardziej znany jednak jest z bycia niezwykle utytułowanym sztangistą, który w trakcie swojej kariery pięć razy był mistrzem Europy i dwa razy wicemistrzem świata. Największe tryumfy święcił jednak na igrzyskach olimpijskich – w Sydney wywalczył srebro, a w Pekinie złoto.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu