Gale PFL będą pokazywane na antenie TVP Sport

In Media, Umowy telewizyjne On

TVP Sport

Amerykańska organizacja Professional Fighters League będzie kolejną marką ze świata MMA, której gale fani obejrzą na antenie TVP Sport.

Informację o podpisaniu umowy pomiędzy PFL i TVP opublikował w mediach społecznościowych Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

– Cały sezon Professional Fighters League w TVP Sport! 10 gal, Marcin Held, będzie się działo. Powoli, aczkolwiek konsekwentnie sportowe MMA wkracza na salony Napięty biceps zaczynamy w kwietniu!

Sezon turniejowych gal PFL rozpocznie się już 23 kwietnia, a jednym z zawodników, którzy będą walczyć w kategorii lekkiej jest pochodzący z Polski Marcin Held.

Organizacja Professional Fighters League w roku 2020 temu zdecydowała o przełożeniu całego sezonu swoich gal zaplanowanego na ten rok. Miało to związek z wybuchem pandemii koronawirusa i ograniczeniami, które zaczęły się przy okazji pojawiać.

W czasie bez gal marka PFL postanowiła jednak pracować dalej i skupić się na innych sferach swojej działalności.

Pierwszym efektem było zatrudnienie w organizacji Lorena Macka, niedawnego wiceprezesa singapurskiej organizacji One Championship do spraw public relations, który w PFL otrzymał stanowisko wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej.

Niedługo później organizacja PFL ogłosiła rozpoczęcie międzynarodowej współpracy dystrybucyjnej z Telesport Group w Rosji. W ramach wieloletniej umowy Telesport będzie transmitować na żywo gale regularnego sezonu, play-offy i mistrzostwa PFL. W Telesporcie pojawią się również archiwalne walki PFL.

W końcu PFL zdecydował się także uruchomić własną platformę internetową.

W roku 2021 marka PFL wraca więc do gry na rynku mieszanych sztuk walki.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu