KSW w poszukiwaniu nowych gwiazd

In Biznes, Plany On

Organizacja KSW od lat próbuje budować nazwiska nowych gwiazd, które w niedalekiej przyszłości mogłyby zastąpić takie postaci jak: Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov czy Michał Materla. 

W ostatnim roku w klatce KSW zadebiutowało sporo nowych zawodników. Organizacja od dawna stawia też na nazwiska zagraniczne. Cały czas jednak trwają poszukiwania nowych gwiazd przyciągających fanów przed odbiorniki.

W najnowszej rozmowie dla serwisu MMARocks Martin Lewandowski, współtwórca KSW, przedstawił swoje spojrzenie na tę sprawę.

– Już od jakiegoś czasu planujemy czy zestawiamy takich zawodników i celowo ich wystawiamy na front, żeby też w jakimś stopniu uniezależnić się tylko i wyłącznie od kilku nazwisk. Nigdy jednak też do końca tak nie było, bo zdarzały się walki, w których nie było tzw. koni pociągowych i to się sprawdza.

Sprawdzalność tego elementu wiąże się w oczywisty sposób ze sprzedażą PPV, a wcześniej też ze sprzedażą biletów. Na razie jednak do końca nie wiadomo jaki wynik osiągnęła ostatnia gala KSW.

– Myślę, że wyniki są satysfakcjonujące, ale też one schodzą jeszcze przez kilka tygodni – stwierdził Martin Lewandowski. – Mamy dużo resellerów. Na bieżąco wiem co dzieje się w KSWTV, Cyfrowym Polsacie i Ipli, ale to nie wszystko.

Kolejna gala, KSW 59, odbędzie się już 20 marca. Podczas tego eventu kibice zobaczą w klatce między innymi Mariusza Pudzianowskiego i Antuna Racicia. Organizacja ogłosiła, że na ten rok planuje aż osiem lub nawet dziewięć wydarzeń, w tym kilka poza granicami Polski.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu