Under Armour rozpoczął współpracę z klubem Academia Gorila

In Biznes, Kluby, Współpraca On

Under Armour

Marka odzieżowa Under Armour nawiązała współpracę z Academią Gorila, warszawskim klubem sportów walki. Wcześniej Academia Gorila współpracowała z Reebokiem.

O rozpoczęciu nowej współpracy przedstawiciele klubu poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych i napisali:

Do zwycięstwa nie ma drogi na skróty, ale na tej ścieżce warto mieć odpowiednich towarzyszy. My już ich mamy, bo najlepsi pracują z najlepszymi! Z dumą informujemy, że podpisujemy umowę partnerską z amerykańską marką Under Armour. To pierwsze tego typu partnerstwo Under Armour w Polsce. To jeszcze mocniejsze wejście naszego partnera w świat sportów walki. Tym samym Goryl dołącza do świata Under Armour. Świata, w którym są takie persony jak Anthony Joshua, Mateusz Gamrot czy legenda MMA Gorge St-Pierre. Osobom zajmującym się sportami walki na poważnie, nie trzeba przedstawiać ani tych nazwisk, ani tej marki. Jest to pierwsza liga sportowców i pierwsza liga ubrań dla nich.

Główna siedziba Academii Gorila znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ul. Kopernika 36/40, gdzie stworzona została w pełni wyposażona akademia sportów walki. Maty zapaśnicze, ring, worki bokserskie, lustra, tarcze, manekiny, olbrzymie szatnie, prysznice, sala i sprzęt do CrossFitu, recepcja i chillout room z opcją sportowch posiłków – to Academia Gorila – spełnienie marzeń założycieli, Grzegorza Sobieszka i Marcina Polczyka.

– Academia Gorila to niepowtarzalny klimat, a wręcz styl życia – mówi Grzegorz Sobieszek o swoim klubie. – Mekka fighterów w stolicy i jedno z modniejszych miejsc na treningowej mapie Warszawy. Trenerzy prowadzący zajęcia są mistrzami w swoich dziedzinach, wielu z nich prowadzi czynną karierę sportową, startując w zawodach i zdobywając najwyższe miejsca na podium.

Dzięki współpracy Academii Gorila z marką Under Armour w siedzibie głównej klubu pojawi się nowego brandingu. Trenerzy będą prowadzili zajęcia w ubraniach Under Armour, klubowicze dostaną specjalną zniżkę, na recepcji pojawi się sklep z ubraniami partnera, a uczestnicy organizowanych przez Akademię turniejów, obozów i seminariów będą otrzymywali  prezenty od Under Armour.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu