Gale UFC będą transmitowane w Fortuna TV

In Media, Umowy telewizyjne On

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, firma będąca jedną z największych marek bukmacherskich w Polsce, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z organizacją UFC w zakresie transmisji jej gal.

Do tej pory gale UFC były transmitowane w stacjach telewizji Polsat. Umowa z Polsatem została podpisana na trzy lata i miała wygasnąć z końcem 2020 roku. Kolejne gale UFC nadal są jednak pokazywane w stacji należącej do Zygmunta Soloża, ale oficjalnie nie ogłoszono nadal przedłużenia współpracy.

Tym czasem firma Fortuna poinformowała o podpisaniu rocznej umowy z UFC na transmisję gal, o czym poinformowała na swojej stronie internetowej pisząc:

Wchodzimy w 2021 rok mocnym uderzeniem. Transmisje z wszystkich gal UFC, największej na świecie organizacji MMA będą od teraz dostępne na żywo w Fortuna TV. Już w sobotę zapraszamy na UFC on ABC: Holloway vs. Kattar (karta główna i wstępna) na live.efortuna.pl oraz do naszej aplikacji mobilnej.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynkach w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Chorwacji i Rumunii.

Gala UFC on ABC: Holloway vs Kattar będzie również transmitowana w telewizji Polsat Sport.

You may also read!

mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot będzie szukał menadżera

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, po niej planuje rozpocząć poszukiwania menadżera, który

Read More...
khabib nurmagomedov

“Chcę żyć dla siebie” – Khabib Nurmagomedov o powrocie do MMA

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem “II Pucharu Klatka”

Stowarzyszenie MMA Polska wspiera medialnie "II Puchar Klatka" organizowany przez KSW Cross Fight Gym. Turniej dla młodych zawodników z roczników

Read More...

One commentOn Gale UFC będą transmitowane w Fortuna TV

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu