UFC 257 w amerykańskich kinach dla zmotoryzowanych

In Biznes, Współpraca On
- Updated

Organizacja UFC szykuje się do mocnego otwarcia roku 2021. Już podczas jednej ze styczniowych gal wystawi swoją największą gwiazdę pay-per-view, Conora McGregora.

Ciągły brak kibiców na trybunach utrudnia możliwość zarobienia na występie Irlandczyka takich pieniędzy jak wcześniej. Organizacja UFC próbuje więc różnych sposobów na zwiększenie przychodów z walki.

Niedawno stacja ESPN ogłosiła, że od stycznia wzrośnie cena PPV gal UFC z blisko 65 dolarów do prawie 70 .

Teraz natomiast Encore Drive-In Nights, amerykańska sieć kin dla zmotoryzowanych poinformowała o rozpoczęciu współpracy z UFC. Encore Drive-In pokaże oczywiście swoim klientom galę UFC 257 z Conorem McGregorem.

Opłata za wydarzenie wynosić będzie 59 dolarów za samochód, w którym może być do 6 osób i 65 dolarów za zakup biletu w dniu wydarzenia.

Do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem dojdzie 23 stycznia 2021 roku podczas gali UFC 257.

Conor i Poirier pierwszy raz zmierzyli się z sobą we wrześniu 2014 roku, kiedy to na UFC 178 McGregor znokautował Poiriera w pierwszej rundzie.

You may also read!

jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...
mma polska

Amatorskie mistrzostwa Europy MMA planowane w Krakowie

O pojawieniu się amatorskiego MMA na igrzyskach olimpijskich mówi się od dawna. Być może mieszane sztuki walki zagoszczą jako

Read More...

One commentOn UFC 257 w amerykańskich kinach dla zmotoryzowanych

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu