Biznesowe plany Joanny Jędrzejczyk na rok 2021

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
joanna jędrzejczyk
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, nie spieszy się ze stoczeniem kolejnej walki w oktagonie, szczególnie, że liczy na starcie mistrzowskie i nie jest zainteresowana innymi bojami.

W programie “Oktagon Live” Jędrzejczyk zdradziła, że jest gotowa czekać nawet kilka lat na walkę mistrzowską.

– Mam ostatnią walkę w kontrakcie i chcę umiejętnie i mądrze ponegocjować przed kolejnym startem, który będzie o tytuł mistrzowski – powiedziała Jędrzejczyk.

Joanna przyznała również, że jest dziś bardzo zajętą osobą i zdradziła jakie biznesowe działania czekają ją na początku roku 2021.

– Styczeń zapowiada się bardzo ciekawie – powiedziała Jędrzejczyk. – Rusza kampania z Douglas Polska. Powstaje “Joanna Jędrzejczyk czarno na białym”, druga część “Wojowniczki”. Finalnie wychodzi mój film dokumentalny, który był kręcony przez bodaj trzy lata. Wychodzą kolejne kampanie reklamowe, więc jestem bardzo zajętą osobą. Na czym bardzo mi też zależało, to w końcu powstał statut mojej fundacji. Jeszcze nie zdradzam nazwy, aż wszystko sądownie będzie zaklepane.

Joanna Jędrzejczyk w roku 2020 walczyła raz. Zmierzyła się w pojedynku mistrzowskim z Weili Zhang, ale musiała uznać wyższość mistrzyni w oktagonie. Pojedynek był bardzo zacięty i obie zawodniczki zostały w tym roku wyróżnione za najlepszą walkę roku w plebiscycie World MMA Awards.

You may also read!

Gale UFC będą transmitowane w Fortuna TV

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, firma będąca jedną z największych marek bukmacherskich w Polsce, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z organizacją UFC

Read More...

Babilon Promotion z pierwszą galą boksu w 2021 roku

fot. Akapit Media Grupa Babilon Promotion otwiera rok 2021 od studyjnej gali, na której o mistrzostwo

Read More...
robert ruchala

Robert Ruchała i początki w świecie MMA

Już podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Robert Ruchała, który udanie zadebiutował w niej w roku 2020.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu