Adam Kownacki z biznesowym podejściem do zarobków

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated
Adam Kownacki. Fot. instagram.com/akbabyface
Adam Kownacki. Fot. instagram.com/akbabyface

Adam Kownacki, polski pięściarz, po raz ostatni walczył w marcu tego roku. Przegrał wówczas przez techniczny nokaut z Robertem Heleniusem. Od tamtej pory Adam nie wyszedł do ringu i na razie nie wiadomo kiedy w nim się pojawi.

Pandemia koronawirusa mocno uderzyła w świat sportu i możliwość organizowania wydarzeń, również bokserskich. Adam Kownacki w rozmowie dla “Super Expressu” przyznał, że liczy, iż niedługo sytuacja się jednak zmieni.

– Miejmy nadzieję, że wraz z nadejściem szczepionki, to się zacznie zmieniać – powiedział Kownacki. – Nasze życie bardzo zmieniło się. Sytuacja ekonomiczna też, bo ludzie tracą biznesy, na które pracowali całe życie i to jest straszne.

Sam Adam stara się jednak rozważnie i biznesowo podchodzić do swoich finansów, nie tylko w czasie pandemii koronawirusa.

– Nie narzekam, inwestuję mądrze, uczę się jak inwestować, czytam książki na ten temat, gram na giełdzie, kupiłem hotel w Nowym Jorku.

Przed swoją ostatnią walką Adam Kownacki był po świetnej serii dwudziestu zwycięstw z rzędu. W poprzednich starciach Polak pokonywał między innymi Chrisa Arreolę, Geralda Washingtona, Charlesa Martina czy Artura Szpilkę.

Teraz w oczekiwaniu na kolejną walkę Adam liczy na to, że może dojść do niej w styczniu 2021 roku.

Zobacz również: Jan Błachowicz i zarobki w świecie MMA

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu