Adam Kownacki z biznesowym podejściem do zarobków

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated
Adam Kownacki. Fot. instagram.com/akbabyface
Adam Kownacki. Fot. instagram.com/akbabyface

Adam Kownacki, polski pięściarz, po raz ostatni walczył w marcu tego roku. Przegrał wówczas przez techniczny nokaut z Robertem Heleniusem. Od tamtej pory Adam nie wyszedł do ringu i na razie nie wiadomo kiedy w nim się pojawi.

Pandemia koronawirusa mocno uderzyła w świat sportu i możliwość organizowania wydarzeń, również bokserskich. Adam Kownacki w rozmowie dla “Super Expressu” przyznał, że liczy, iż niedługo sytuacja się jednak zmieni.

– Miejmy nadzieję, że wraz z nadejściem szczepionki, to się zacznie zmieniać – powiedział Kownacki. – Nasze życie bardzo zmieniło się. Sytuacja ekonomiczna też, bo ludzie tracą biznesy, na które pracowali całe życie i to jest straszne.

Sam Adam stara się jednak rozważnie i biznesowo podchodzić do swoich finansów, nie tylko w czasie pandemii koronawirusa.

– Nie narzekam, inwestuję mądrze, uczę się jak inwestować, czytam książki na ten temat, gram na giełdzie, kupiłem hotel w Nowym Jorku.

Przed swoją ostatnią walką Adam Kownacki był po świetnej serii dwudziestu zwycięstw z rzędu. W poprzednich starciach Polak pokonywał między innymi Chrisa Arreolę, Geralda Washingtona, Charlesa Martina czy Artura Szpilkę.

Teraz w oczekiwaniu na kolejną walkę Adam liczy na to, że może dojść do niej w styczniu 2021 roku.

Zobacz również: Jan Błachowicz i zarobki w świecie MMA

You may also read!

Interwencja UOKiK w sprawie Fame MMA

Urząd Ochron Konkurencji i Konsumentów poinformował, że dokonał interwencji w sprawach zgłaszanych przez widzów organizacji Fame MMA. Jak poinformował Urzędu

Read More...
jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu