Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

In Media, Transmisje On

Kanał Sportowy

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat zestawienie jest przygotowywane przez magazyn „Forbes” i firmę Pentagon Research.

W tym roku podsumowanie zestawienia 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu będzie transmitowane na Kanale Sportowym w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się w czwartek o godzinie 19:00, a wydarzenie prowadzić będą: Tomasz Smokowski (Kanał Sportowy), Adam Pawlukiewicz (Pentagon Research) i Krzysztof Domaradzki (Forbes).

Warto przypomnieć, że już od kilku lat Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, współwłaściciele organizacji KSW znajdują swoje miejsce na liście Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu. W zeszłym roku twórcy marki KSW utrzymali wcześniejszą pozycję i zostali sklasyfikowani na miejscu 28 zestawienia.

Ranking 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie powstaje w oparciu o dwie części: ocenę oddźwięku społecznego kandydatów (w badaniach zostali podzieleni na dwie grupy: „sportowców” – aktywnych i byłych zawodników oraz trenerów, i „niesportowców” czyli przedsiębiorców, działaczy, menedżerów czy dziennikarzy sportowych) oraz ocenę ekspercką, której dokonują specjaliści związani ze sportem i biznesem.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu