“Łódź stała się swoistą stolicą MMA” – Szef KSW o klubie Wytwórnia

In Areny, Biznes On
- Updated

Wytwórnia

Gala KSW 56 była drugim wydarzeniem polskiej marki przygotowanym w łódzkim klubie Wytwórnia. Firma wyprodukowała tam również galę Genesis i szykuje się do kolejnego wydarzenia.

W rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, przyznał, że gala KSW 57 również zostanie przygotowana w Łodzi.

– Łódź rzeczywiście stała się swoistą stolicą MMA. – stwierdził Lewandowski. – Nie tylko bowiem KSW, ale kilka innych organizacji MMA również robi wydarzenia w tym samym miejscu.

O wyborze klubu Wytwórnia zadecydowały dwa względy.

– Jest przestrzeń kapitalna. Doskonała odległość od Warszawy, więc od strony logistycznej jest to bardzo dobrze położone miejsce.

Gale KSW w wersjach studyjnych, bez udziału dużej liczby kibiców odbywają się już od lipca tego roku. Do tej pory marka przygotowała cztery wydarzenia. Ostatnim w tym roku ma być gala KSW 57, która została zaplanowana na 19 grudnia.

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu