Szef KSW: “To nowy rozdział w europejskim MMA”

In Biznes, Plany On

maciej kawulski Szef KSW

Gala KSW 56 była czwartym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Była też czwartym eventem przygotowanym w wersji studyjnej. Mimo braku publiczności na trybunach szefostwo polskiej marki jest zadowolone z tego, jak udało się powrócić na rynek po przerwie związanej z wybuchem pandemii koronawirusa.

W najnowszej rozmowie z Adamem Lewickim dla serwisu Onet.pl Maciej Kawulski, jeden z twórców KSW przyznał, że brakuje mu publiczności w hali.

– Mi zawsze będzie brakowało publiczności, bo jestem człowiekiem wychowanym na eventach – stwierdził Kawulski. – Bardzo tęsknimy za wszystkim ludźmi, którzy zawsze siedzieli za naszymi plecami, ale bardzo się cieszymy, że tak gremialnie kibice podchodzą do zjawiska częstszych gal, częstszego kupowania PPV i spędzania z nami czasu w takiej rytmice comiesięcznej, która była niemożliwa jak robiliśmy duże eventy.

Maciej Kawulski dodał też, że jest bardzo zadowolony ze sportowej strony gal KSW, które w z każdą kolejną edycją przynoszą nowe, ciekawe rozstrzygnięcia. Szef KSW dodał też, że ma wrażenie, iż nowa sytuacja na rynku wydarzeń sportowych otworzyła nowy rozdział rozwoju MMA.

– Myślę, że to jest nowy rozdział w europejskim MMA i bardzo się cieszę, że Polacy są jak zwykle liderami w tej nowej modzie wywołanej sytuacją niezwiązaną z żadną rzeczą, na którą mamy wpływ.

Kolejnym wydarzeniem polskiej marki będzie gala KSW 57, która zostanie zorganizowana 19 grudnia. Jedną z jej głównych walk  będzie starcie o pas mistrzowski wagi ciężkiej. W pojedynku tym Phil De Fries, aktualnie panujący mistrz królewskiej kategorii wagowej, zmierzy się z Michałem Kitą, który w swoim ostatnim boju w pięknym stylu znokautował Michała Andryszaka.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu