Gala KSW 57 już w grudniu

In Wydarzenia On
- Updated

Gala KSW 57 już w grudniu

Podczas gali KSW 56 została zapowiedziana kolejna gala największej polskiej organizacji MMA. Do wydarzenia dojdzie jeszcze w tym roku.

Gala KSW 57 zostanie zorganizowana 19 grudnia, a jej walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski wagi ciężkiej. W pojedynku tym Phil De Fries, aktualnie panujący mistrz królewskiej kategorii wagowej, zmierzy się z Michałem Kitą, który w swoim ostatnim boju w pięknym stylu znokautował Michała Andryszaka.

Podczas nadchodzącego wydarzenia do klatki KSW powróci również Borys Mańkowski. Poznaniak po raz ostatni walczył na KSW 53 kiedy to wygrał na punkty z Marcinem Wrzoskiem.

KSW zapowiedziało również, że na nadchodzącej gali wystąpi Antun Racić, mistrz organizacji wagi koguciej.

Na razie nie podano jacy jeszcze zawodnicy zawalczą podczas gali KSW 57. Jakiś czas temu swój występ podczas grudniowej gali zapowiedział też jednak Mariusz Pudzianowski.

Grudniowa gala będzie piątym wydarzeniem organizacji przygotowanym w tym roku. Warto przypomnieć, że w pierwszym półroczu 2020 roku, ze względu na wybuch pandemii koronawirusa, organizacja nie przygotowała żadnego wydarzenia.

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

2 commentsOn Gala KSW 57 już w grudniu

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu