Gala KSW 57 już w grudniu

In Wydarzenia On
- Updated

Gala KSW 57 już w grudniu

Podczas gali KSW 56 została zapowiedziana kolejna gala największej polskiej organizacji MMA. Do wydarzenia dojdzie jeszcze w tym roku.

Gala KSW 57 zostanie zorganizowana 19 grudnia, a jej walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski wagi ciężkiej. W pojedynku tym Phil De Fries, aktualnie panujący mistrz królewskiej kategorii wagowej, zmierzy się z Michałem Kitą, który w swoim ostatnim boju w pięknym stylu znokautował Michała Andryszaka.

Podczas nadchodzącego wydarzenia do klatki KSW powróci również Borys Mańkowski. Poznaniak po raz ostatni walczył na KSW 53 kiedy to wygrał na punkty z Marcinem Wrzoskiem.

KSW zapowiedziało również, że na nadchodzącej gali wystąpi Antun Racić, mistrz organizacji wagi koguciej.

Na razie nie podano jacy jeszcze zawodnicy zawalczą podczas gali KSW 57. Jakiś czas temu swój występ podczas grudniowej gali zapowiedział też jednak Mariusz Pudzianowski.

Grudniowa gala będzie piątym wydarzeniem organizacji przygotowanym w tym roku. Warto przypomnieć, że w pierwszym półroczu 2020 roku, ze względu na wybuch pandemii koronawirusa, organizacja nie przygotowała żadnego wydarzenia.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

2 commentsOn Gala KSW 57 już w grudniu

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu