PFL będzie korzystać z rozwiązań technologicznych IBM

In Biznes, Technologie On

Organizacja Professional Fighters League ogłosiła rozpoczęcie współpracy z firmą Flagship Solutions Group, która jest uznanym dostawcą rozwiązań technologicznych IBM.

Dzięki nowej współpracy PFL planuje ulepszyć jeden ze swoim flagowych produktów jakim jest SmartCage, klatka wyposażona w czujniki biometryczne i technologię, która pozwala na mierzenie i dostarczanie danych i ich analizę w czasie rzeczywistym.

Klatka na bieżąco dostarcza widzom takich informacji jak szybkość i siła wyprowadzanych ciosów i kopnięć oraz wiele innych danych zbieranych na bieżąco w trakcie trwania walki.

– Każdego dnia staramy się popychać MMA do przodu i pogłębiać zaangażowanie fanów. Wprowadzenie rozwiązań IBM do naszej firmy pozwoli nam wejść na kolejny poziom rozwoju –  powiedział Peter Murray, dyrektor generalny Professional Fighters League.  – Wdrażając najnowszą technologię IBM, z niecierpliwością oczekujemy dostarczenia fanom nowych, przełomowych doświadczeń w trakcie i po wydarzeniach PFL. To natomiast jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję jako najbardziej innowacyjnej organizacji MMA na świecie.

Organizacja Professional Fighters League jakiś czas temu zdecydowała o przełożeniu całego sezonu swoich gal zaplanowanego na ten rok. Kolejne turniejowe walki mają zacząć się odbywać się dopiero w roku 2021. Pierwsze gale zaplanowane są na kwiecień.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

One commentOn PFL będzie korzystać z rozwiązań technologicznych IBM

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu