PFL będzie korzystać z rozwiązań technologicznych IBM

In Biznes, Technologie On

Organizacja Professional Fighters League ogłosiła rozpoczęcie współpracy z firmą Flagship Solutions Group, która jest uznanym dostawcą rozwiązań technologicznych IBM.

Dzięki nowej współpracy PFL planuje ulepszyć jeden ze swoim flagowych produktów jakim jest SmartCage, klatka wyposażona w czujniki biometryczne i technologię, która pozwala na mierzenie i dostarczanie danych i ich analizę w czasie rzeczywistym.

Klatka na bieżąco dostarcza widzom takich informacji jak szybkość i siła wyprowadzanych ciosów i kopnięć oraz wiele innych danych zbieranych na bieżąco w trakcie trwania walki.

– Każdego dnia staramy się popychać MMA do przodu i pogłębiać zaangażowanie fanów. Wprowadzenie rozwiązań IBM do naszej firmy pozwoli nam wejść na kolejny poziom rozwoju –  powiedział Peter Murray, dyrektor generalny Professional Fighters League.  – Wdrażając najnowszą technologię IBM, z niecierpliwością oczekujemy dostarczenia fanom nowych, przełomowych doświadczeń w trakcie i po wydarzeniach PFL. To natomiast jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję jako najbardziej innowacyjnej organizacji MMA na świecie.

Organizacja Professional Fighters League jakiś czas temu zdecydowała o przełożeniu całego sezonu swoich gal zaplanowanego na ten rok. Kolejne turniejowe walki mają zacząć się odbywać się dopiero w roku 2021. Pierwsze gale zaplanowane są na kwiecień.

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu