Zmiany w “Koloseum” – nowe studio i prowadzący

In Media, Programy On

Koloseum

16 kwietnia na antenie Polsatu Sport zadebiutował program “MMAgazyn”, który zastąpił dawnego „Punchera”. Niedługo później program zyskał nową nazwę – “Koloseum”. Teraz natomiast nastąpią w nim kolejne zmiany.

Jak informuje serwis Polsatsport.pl już od 5 listopada magazyn “Koloseum” nadawany będzie z nowoczesnego studia telewizyjnego, którego centralną częścią jest imponujących rozmiarów ściana wizyjna. Audycja zyska też dwoje nowych prowadzących. Będą nimi Paulina Czarnota-Bojarska oraz Artur Łukaszewski.

Stałą porą emisji programu będzie godzina 20:15. Najbardziej widoczną zmianą będzie przeniesienie audycji do studia o powierzchni 700 metrów kwadratowych, które wykorzystuje technologię grafiki trójwymiarowej oraz rzeczywistości rozszerzonej.

– Sporty walki są naszym oczkiem w głowie. Współpracujemy z największą grupą promotorów MMA i boksu w Polsce. Mamy plan reaktywacji Polsat Boxing Night z Michałem Cieślakiem w roli głównej, a kolejne projekty tworzy też rynek MMA. Dlatego magazyn sportów walki “Koloseum” traktujemy bardzo poważnie. W nowej oprawie program ten dołącza do elitarnej Ligi Mistrzów” – powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

Program oglądać można na żywo w sportowych kanałach Telewizji Polsat, na stronie internetowej www.polsatsport.pl oraz w serwisie IPLA.

źródło: Polsatsport.pl 

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu