Zmiany w “Koloseum” – nowe studio i prowadzący

In Media, Programy On

Koloseum

16 kwietnia na antenie Polsatu Sport zadebiutował program “MMAgazyn”, który zastąpił dawnego „Punchera”. Niedługo później program zyskał nową nazwę – “Koloseum”. Teraz natomiast nastąpią w nim kolejne zmiany.

Jak informuje serwis Polsatsport.pl już od 5 listopada magazyn “Koloseum” nadawany będzie z nowoczesnego studia telewizyjnego, którego centralną częścią jest imponujących rozmiarów ściana wizyjna. Audycja zyska też dwoje nowych prowadzących. Będą nimi Paulina Czarnota-Bojarska oraz Artur Łukaszewski.

Stałą porą emisji programu będzie godzina 20:15. Najbardziej widoczną zmianą będzie przeniesienie audycji do studia o powierzchni 700 metrów kwadratowych, które wykorzystuje technologię grafiki trójwymiarowej oraz rzeczywistości rozszerzonej.

– Sporty walki są naszym oczkiem w głowie. Współpracujemy z największą grupą promotorów MMA i boksu w Polsce. Mamy plan reaktywacji Polsat Boxing Night z Michałem Cieślakiem w roli głównej, a kolejne projekty tworzy też rynek MMA. Dlatego magazyn sportów walki “Koloseum” traktujemy bardzo poważnie. W nowej oprawie program ten dołącza do elitarnej Ligi Mistrzów” – powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

Program oglądać można na żywo w sportowych kanałach Telewizji Polsat, na stronie internetowej www.polsatsport.pl oraz w serwisie IPLA.

źródło: Polsatsport.pl 

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu