W grudniu DAZN zadebiutuje w Polsce

In Media, Umowy telewizyjne On

Dazn jungle fight

W marcu tego roku sportowa platforma internetowa DAZN ogłosiła, że już w maju rozszerzy swój zasięg na 200 kolejnych krajów, w tym na Polskę. Ze względu na pandemię koronawirusa i problemy w funkcjonowaniu światowego sportu debiut platformy w nowych krajach został przełożony.

Po kilku miesiącach oczekiwań DAZN ogłosił w końcu, że platforma pojawi się w Polsce i innych krajach 1 grudniu 2020 roku.

Data debiutu na nowych rynkach związana jest z dwoma bokserskimi walkami mistrzowskim – Garcia vs Cambell i Joshua vs Pulev. Niestety przedstawiciele DAZN szybko poinformowali również, że pierwsza walka nie będzie dostępna w Polsce.

Miesięczna cena dostępu do platformy ma wynosić w zależności od kraju maksymalnie 1,99 funta. W Polsce ma to być 7,99 złotego.

Na razie nie wiadomo czy i jakie dokładnie dyscypliny sportu zostaną udostępnione polskim widzom platformy. Wiadomo tylko, że na pewno będzie to boks.

Warto przypomnieć jednak, że w innych krajach na platformie DAZN poza boksem można oglądać również gale Bellatora, Combat Americas i Jungle Fight.

Dziś serwis jest dostępny dla fanów w Austrii, Brazylii, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Japonii, Hiszpanii, Szwajcarii i USA.

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu