“Jest fala wznosząca” – Jan Błachowicz o propozycjach sponsorskich

In Sponsoring, Zawodnicy On

jan błachowicz

Jan Błachowicz, który dziś jest mistrzem organizacji UFC, przez wiele lat walczył w KSW, a wcześniej bił się również na zasadach muay thai. Teraz Jan jest w szczytowym momencie swojej kariery. Nie tylko wywalczył bowiem tytuł UFC, ale stał się również niezwykle medialną postacią. Polak chce jak najlepiej wykorzystać ten moment. W rozmowie z Tomaszem Sararą na kanale YouTube został zapytany o to, czy chce sprawi, aby był teraz jak najbardziej i jak najdłużej widoczny w mediach, powiedział:

– Staramy się z moim teamem menadżerskim, bo to nie tylko Dorota (Dorota Jurkowska, partnerka i menadżerka Jana Błachowicza, przyp. red.), ale też jest kilka innych osób, żeby właśnie tak było.

Jan dodał też, że niedługo możemy spodziewać się ogłoszenia nowych, ciekawych kontraktów sponsorskich.

– Przebieramy. Jest fala wznosząca. Jest fajnie, jest ciekawe. Kwestia tygodni, żeby sfinalizować i wybrać te najlepsze opcje.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC. Na razie nie wiadomo kiedy będzie po raz pierwszy bronił swojego tytułu amerykańskiej organizacji, ale jak sam zapowiada, najwcześniej dojdzie do tego w marcu roku 2021.

Zobacz również: “Teraz mogę żyć tylko ze sportu” – Jan Błachowicz o pracy w trakcie kariery

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

One commentOn “Jest fala wznosząca” – Jan Błachowicz o propozycjach sponsorskich

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu