“Jest fala wznosząca” – Jan Błachowicz o propozycjach sponsorskich

In Sponsoring, Zawodnicy On

jan błachowicz

Jan Błachowicz, który dziś jest mistrzem organizacji UFC, przez wiele lat walczył w KSW, a wcześniej bił się również na zasadach muay thai. Teraz Jan jest w szczytowym momencie swojej kariery. Nie tylko wywalczył bowiem tytuł UFC, ale stał się również niezwykle medialną postacią. Polak chce jak najlepiej wykorzystać ten moment. W rozmowie z Tomaszem Sararą na kanale YouTube został zapytany o to, czy chce sprawi, aby był teraz jak najbardziej i jak najdłużej widoczny w mediach, powiedział:

– Staramy się z moim teamem menadżerskim, bo to nie tylko Dorota (Dorota Jurkowska, partnerka i menadżerka Jana Błachowicza, przyp. red.), ale też jest kilka innych osób, żeby właśnie tak było.

Jan dodał też, że niedługo możemy spodziewać się ogłoszenia nowych, ciekawych kontraktów sponsorskich.

– Przebieramy. Jest fala wznosząca. Jest fajnie, jest ciekawe. Kwestia tygodni, żeby sfinalizować i wybrać te najlepsze opcje.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC. Na razie nie wiadomo kiedy będzie po raz pierwszy bronił swojego tytułu amerykańskiej organizacji, ale jak sam zapowiada, najwcześniej dojdzie do tego w marcu roku 2021.

Zobacz również: “Teraz mogę żyć tylko ze sportu” – Jan Błachowicz o pracy w trakcie kariery

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu