Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

In Marketing, Reklama, Zawodnicy On
justin_gaethje
Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje

Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las Vegas, była pierwszym dużym wydarzenie od czasu powrotu marki z Abu Zabi, gdzie organizowano gale przez cały lipiec. Tradycyjnie podczas tego wydarzenia w oktagonie UFC można było zobaczyć sporo marek reklamujących się na macie lub obiciach samej klatki.

W oktagonie po raz pierwszy pojawiła się reklama Trojan Condoms. Marka prezerwatyw przy okazji pojawienia się w klatce postanowiła wykorzystać jako hasło reklamowe sentencję “chrońcie się przez cały czas”, kierowaną przez niektórych sędziów MMA do zawodników przed rozpoczęciem walki.

Tuż przed nadchodzącą galą UFC 254, w trakcie której dojdzie do mistrzowskiego boju pomiędzy Justinem Gaethje i Khabibem Nurmagomedovem, marka Trojan ponownie ujawniła się w świecie MMA. Tym razem to Justin Gaethje zareklamował ją w swoich mediach społecznościowych pisząc:

– Chronię siebie w oktagonie, a poza nim zabezpiecza mnie Trojan Condoms. #ProtectYourselfAtAllTimes #TrojanCondoms #UFC254.

Wygląda więc na to, że Justin Gaethje został ambasadorem marki prezerwatyw. Na razie nie wiadomo czy jest to współpraca stała, czy może jednorazowa akcja związana z nadchodzącą galą UFC 254, która odbędzie się w 24 października.

You may also read!

Gale UFC będą transmitowane w Fortuna TV

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, firma będąca jedną z największych marek bukmacherskich w Polsce, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z organizacją UFC

Read More...

Babilon Promotion z pierwszą galą boksu w 2021 roku

fot. Akapit Media Grupa Babilon Promotion otwiera rok 2021 od studyjnej gali, na której o mistrzostwo

Read More...
robert ruchala

Robert Ruchała i początki w świecie MMA

Już podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Robert Ruchała, który udanie zadebiutował w niej w roku 2020.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu