Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

In Marketing, Reklama, Zawodnicy On
justin_gaethje
Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje

Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las Vegas, była pierwszym dużym wydarzenie od czasu powrotu marki z Abu Zabi, gdzie organizowano gale przez cały lipiec. Tradycyjnie podczas tego wydarzenia w oktagonie UFC można było zobaczyć sporo marek reklamujących się na macie lub obiciach samej klatki.

W oktagonie po raz pierwszy pojawiła się reklama Trojan Condoms. Marka prezerwatyw przy okazji pojawienia się w klatce postanowiła wykorzystać jako hasło reklamowe sentencję “chrońcie się przez cały czas”, kierowaną przez niektórych sędziów MMA do zawodników przed rozpoczęciem walki.

Tuż przed nadchodzącą galą UFC 254, w trakcie której dojdzie do mistrzowskiego boju pomiędzy Justinem Gaethje i Khabibem Nurmagomedovem, marka Trojan ponownie ujawniła się w świecie MMA. Tym razem to Justin Gaethje zareklamował ją w swoich mediach społecznościowych pisząc:

– Chronię siebie w oktagonie, a poza nim zabezpiecza mnie Trojan Condoms. #ProtectYourselfAtAllTimes #TrojanCondoms #UFC254.

Wygląda więc na to, że Justin Gaethje został ambasadorem marki prezerwatyw. Na razie nie wiadomo czy jest to współpraca stała, czy może jednorazowa akcja związana z nadchodzącą galą UFC 254, która odbędzie się w 24 października.

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu