Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

In Marketing, Reklama, Zawodnicy On
justin_gaethje
Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje

Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las Vegas, była pierwszym dużym wydarzenie od czasu powrotu marki z Abu Zabi, gdzie organizowano gale przez cały lipiec. Tradycyjnie podczas tego wydarzenia w oktagonie UFC można było zobaczyć sporo marek reklamujących się na macie lub obiciach samej klatki.

W oktagonie po raz pierwszy pojawiła się reklama Trojan Condoms. Marka prezerwatyw przy okazji pojawienia się w klatce postanowiła wykorzystać jako hasło reklamowe sentencję “chrońcie się przez cały czas”, kierowaną przez niektórych sędziów MMA do zawodników przed rozpoczęciem walki.

Tuż przed nadchodzącą galą UFC 254, w trakcie której dojdzie do mistrzowskiego boju pomiędzy Justinem Gaethje i Khabibem Nurmagomedovem, marka Trojan ponownie ujawniła się w świecie MMA. Tym razem to Justin Gaethje zareklamował ją w swoich mediach społecznościowych pisząc:

– Chronię siebie w oktagonie, a poza nim zabezpiecza mnie Trojan Condoms. #ProtectYourselfAtAllTimes #TrojanCondoms #UFC254.

Wygląda więc na to, że Justin Gaethje został ambasadorem marki prezerwatyw. Na razie nie wiadomo czy jest to współpraca stała, czy może jednorazowa akcja związana z nadchodzącą galą UFC 254, która odbędzie się w 24 października.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu