AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

In Areny, Biznes On

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku. Na razie jednak oficjalne kontrakty na pojedynek nie zostały podpisane. Nie ustalono również miejsca, w którym może dojść do boju w oktagonie.

Jedną z potencjalnych aren jest AT&T Stadium, czyli teksańska arena drużyny Cowboys, grającej w lidze NFL. Popularny Cowboys Stadium może pomieścić nawet 80 tysięcy widzów. Problem oczywiście pojawia się w związku z pandemią koronawirusa i ograniczeniami jakie są nakładane na sport. Stan Teksas zezwala od niedawna na organizację wydarzeń sportowych przy udziale publiczności, ale areny mogę być wypełnione jedynie w połowie.

Oczywiście do stycznia wszystko może ulec zmianie, a Dana White, szef UFC, nie jest skory do organizacji gal z udziałem publiczności jeśli hale nie będą mogły być wypełnione w całości.

Jerry Jones, właściciel drużyny Dallas Cowboys zapowiedział na antenie lokalnego radia KRLD-FM, że chciałby, aby gala z Conorem McGregorem odbyła się na stadionie AT&T.

– Jestem bardzo otwarty na organizację takiego wydarzenia u nas – powiedział Jones. – Podziwiam Conora. On jest jedną z największych postaci jakie spotkałem. Ma niebywałą charyzmę i osobowość. Zorganizować galę z jego udziałem na stadionie AT&T to byłoby coś.

Na te słowa szybko zareagował Irlandczyk, który napisał w mediach społecznościowych:

– Jerry Jones, jesteś świetnym człowiekiem. Prawdziwym liderem. Przypominasz mi Lorenzo (Lorenzo Fertitta, dawany właściciel UFC – przyp. red.). Zróbmy to!

Dziś trudno przewidzieć jak faktycznie skończy się sprawa gali na stadionie. Dana White od dawna powtarza bowiem, że planowanie teraz czegoś z tak dużym wyprzedzeniem mija się z celem.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

One commentOn AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu