AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

In Areny, Biznes On

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku. Na razie jednak oficjalne kontrakty na pojedynek nie zostały podpisane. Nie ustalono również miejsca, w którym może dojść do boju w oktagonie.

Jedną z potencjalnych aren jest AT&T Stadium, czyli teksańska arena drużyny Cowboys, grającej w lidze NFL. Popularny Cowboys Stadium może pomieścić nawet 80 tysięcy widzów. Problem oczywiście pojawia się w związku z pandemią koronawirusa i ograniczeniami jakie są nakładane na sport. Stan Teksas zezwala od niedawna na organizację wydarzeń sportowych przy udziale publiczności, ale areny mogę być wypełnione jedynie w połowie.

Oczywiście do stycznia wszystko może ulec zmianie, a Dana White, szef UFC, nie jest skory do organizacji gal z udziałem publiczności jeśli hale nie będą mogły być wypełnione w całości.

Jerry Jones, właściciel drużyny Dallas Cowboys zapowiedział na antenie lokalnego radia KRLD-FM, że chciałby, aby gala z Conorem McGregorem odbyła się na stadionie AT&T.

– Jestem bardzo otwarty na organizację takiego wydarzenia u nas – powiedział Jones. – Podziwiam Conora. On jest jedną z największych postaci jakie spotkałem. Ma niebywałą charyzmę i osobowość. Zorganizować galę z jego udziałem na stadionie AT&T to byłoby coś.

Na te słowa szybko zareagował Irlandczyk, który napisał w mediach społecznościowych:

– Jerry Jones, jesteś świetnym człowiekiem. Prawdziwym liderem. Przypominasz mi Lorenzo (Lorenzo Fertitta, dawany właściciel UFC – przyp. red.). Zróbmy to!

Dziś trudno przewidzieć jak faktycznie skończy się sprawa gali na stadionie. Dana White od dawna powtarza bowiem, że planowanie teraz czegoś z tak dużym wyprzedzeniem mija się z celem.

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

One commentOn AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu