Mateusz Gamrot ambasadorem marki Under Armour

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

Mateusz Gamrot ambasadorem marki Under Armour

Mateusz Gamrot, który niedawno podpisał kontrakt z organizacją UFC, już w najbliższy weekend zadebiutuje w amerykańskiej organizacji.

Tuż przed nadchodzącą walką zawodnik ogłosił podpisanie umowy sponsorskiej z odzieżową marką Under Armour i poinformował o tym fakcie na swoim profilu na Instagramie pisząc:

– „Co zrobić gdy wejdziesz na szczyt? Wybrać następny” I w ten sposób miło jest mi poinformować ze nawiązałem współpracę z marka Under Armour jako Ambasador! Chcieć to móc, a marzenia się spełnia.

Przedstawiciel marki Under Armour przedstawiając Mateusza Gamrota jako nowego ambasadora swojej firmy napisali w serwisie Facebook:

Co zrobić, gdy wejdziesz na szczyt? Wybrać następny. Taką drogę wybrał właśnie Mateusz Gamrot – nowy ambasador marki Under Armour. Od lat udowadnia, że chcieć to móc, a po latach zwycięstw już 17 października zadebiutuje w oktagonie najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie: UFC. W jednej drużynie z Under Armour będzie pokazywał, że jedyna droga, to droga do przodu.

Droga Mateusza przez świat zawodowego MMA rozpoczęła się w roku 2012 i okazała się pasmem sukcesów. Popularny „Gamer” stoczył już siedemnaście pojedynków i w żadnym nie został pokonany. Wywalczył również pasy mistrzowskie dwóch kategorii wagowych (lekkiej i piórkowej) w organizacji KSW.

Under Armour to notowany na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych producent obuwia, odzieży i sprzętu sportowego, który zrewolucjonizował sposób ubierania się sportowców na całym świecie. W myśl misji marki – „Under Armour makes you better” – innowacyjne produkty zaprojektowane są tak, aby poprawiać wyniki sportowców na każdym poziomie zaawansowania.

Jak zapewniają przedstawiciele marki, tegoroczna kampania Under Armour inspiruje sportowców na całym świecie do walki i poprawy własnych wyników. „The Only Way Is Through” to nie tylko hasło reklamowe marki. To symbol determinacji, wytrwałości i pokonywania barier. Under Armour przekracza granice w nowych projektach, a wraz z gwiazdami sportu motywuje wszystkich do działania: powtarzając jak mantrę, że do sukcesu nie ma łatwej drogi.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu