Meczyki.pl – poważny gracz na polskiej scenie mediów sportowych

In Aktualności On
- Updated

Meczyki.pl

Jeszcze kilka lat temu serwis Meczyki.pl kojarzył się głównie z transmisjami do meczów na żywo w Internecie. Uchodził za główne źródło transmisji online w polskim Internecie. Ta sytuacja zmieniła się trzy lata temu. Serwis zrezygnował z udostępniania linków i szybko dołączył do czołówki stron internetowych o tematyce sportowej. Na serwisie dziennie pojawia się bardzo dużo treści i posiada on swoją zaangażowaną w życie strony społeczność.

Statystyki

Według wyników badań przeprowadzonych w sierpniu 2020 roku przez Google Analytics na stronie Meczyki.pl padł rekord pod względem liczby unikalnych użytkowników, których w tym czasie było aż 3,33 miliona. Wszystkich wyświetleń było natomiast 39,9 miliona. Te wyniki pokazują, że Meczyki.pl to jeden z pięciu największych portali sportowych w naszym kraju. 

Serwis posiada również swoją społeczność, zaangażowaną w życie strony. W sierpniu 2020 roku pod artykułami i innymi treściami, które pojawiły się na stronie, użytkownicy napisali 41,4 tysiąca komentarzy. Czytelników, którzy mają na stronie zarejestrowane konto są aż 252 tysiące. Nie jest więc prawdą, że po zaprzestaniu udostępniania linków do nielegalnych transmisji meczów na żywo, Meczyki.pl straciły straciły swoich odbiorców. Wręcz przeciwnie, ich liczba stale rośnie. 

Pozostaje jeszcze przedstawić wyniki badań dotyczące wieku użytkowników serwisu Meczyki.pl. Ich największa część, bo aż 45% to osoby pomiędzy 25 a 34 rokiem życia. Po 20% stanowią odbiorcy pomiędzy 35 a 44 rokiem oraz ci, którzy ukończyli 45 lat. Czytelnicy młodsi niż 25 lat to 15% całej społeczności. 

Co można znaleźć na stronie Meczyki.pl?

Osoby odwiedzające stronę Meczyki.pl codziennie mogą tam przeczytać około siedemdziesięciu lub więcej wiadomości newsowych cytowanych z polskich bądź zagranicznych źródeł lub też autorskich artykułów redaktorów serwisu. Miesięcznie pojawia się tam około stu artykułów publicystycznych, takich jak: felietony, rankingi, wywiady itd. 

W zakładce Bukmacherzy na stronie meczyki można znaleźć ranking legalnych firm bukmacherskich działających w Polsce. Pojawiają się tam również porady dla typerów oraz oferty bukmacherów z bonusami dla nowych i stałych graczy. O tym, jak zarejestrować się na stronie firmy i jak skorzystać z jej oferty powitalnej można dowiedzieć się z treści publikowanych artykułów. 

Na górze strony głównej znajduje się również zakładka Wyniki na żywo. Po kliknięciu w nią można dowiedzieć się, jak prezentuje się lista wyników na żywo z bieżących wydarzeń sportowych. Jest to najszybszy livescore w Internecie. Po kliknięciu w wynik wybranego spotkania można zapoznać się z jego szczegółami: statystykami, składami, przebiegiem, kursami bukmacherskimi, nazwiskiem sędziego itp. Z artykułów pojawiających się na stronie Meczyki.pl dowiemy się również gdzie w telewizji i w Internecie obejrzeć można wszystkie najważniejsze mecze i inne wydarzenia. 

Artykuł sponsorowany

You may also read!

Gamrot: “50 tysięcy bonusu troszkę zrekompensowało przegraną”

Mateusz Gamrot ma za sobą debiut w organizacji UFC. Polak w swoim pierwszym starciu dla amerykańskiej marki został pokonany na

Read More...
justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu