Dorota Jurkowska o współpracy z Gamrotem

In Współpraca, Zawodnicy On
mateusz_gamrot
Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot, który niedawno podpisał kontrakt z organizacją UFC, działa aktualnie bez menadżera. W jego drodze do największej amerykańskiej organizacji wspierała go jednak Joanna Jędrzejczyk, która pomagała mu w trakcie negocjacji.

Mateusz w rozmowie z Dominikiem Durniatem, dla serwisu Polsatsport.pl powiedział niedawno o tym otwarcie.

– Nie mam menadżera. Chciałbym mieć takiego, który nie tylko przekazuje informacje ze strony organizatora, ale też zajmuje się moim PR-em. Zajmuje się sponsoringiem. Chciałbym mieć więc kompletnego menadżera i myślę, że z czasem się trafi na mojej drodze taka kompetentna osoba.

W najnowszej odsłonie programu „Koloseum” Dorota Jurkowska zajmująca się karierą Jana Błachowicza została zapytana o to, czy byłaby otwarta na możliwość współpracy z Gamrotem.

– Nie mówię nie, ani nie mówię tak – stwierdziła Dorota Jurkowska. – Do mnie żadna propozycja ze strony Mateusza nie wpłynęła. Ja też go nie zaczepiałam pod tym kątem, bo miałam ostatnio bardzo dużo innych rzeczy na głowie. Można usiąść i porozmawiać, ale trzeba się mocno zastanowić czy jest między nami flow. Jeśli tego nie ma między zawodnikiem, a menedżerem to zapomnijmy o dobrej współpracy.

Aktualnie Mateusz Gamrot czeka na ostateczną informację w sprawie swojej najbliższej walki, z której wypadł jego rywala. Nie wiadomo więc czy do debiutu Polaka dojdzie w zaplanowanym terminie, czy nie może wejście do oktagonu UFC przesunie się w czasie.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Leave a reply:

Mobile Sliding Menu