Dorota Jurkowska o współpracy z Gamrotem

In Współpraca, Zawodnicy On
mateusz_gamrot
Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot, który niedawno podpisał kontrakt z organizacją UFC, działa aktualnie bez menadżera. W jego drodze do największej amerykańskiej organizacji wspierała go jednak Joanna Jędrzejczyk, która pomagała mu w trakcie negocjacji.

Mateusz w rozmowie z Dominikiem Durniatem, dla serwisu Polsatsport.pl powiedział niedawno o tym otwarcie.

– Nie mam menadżera. Chciałbym mieć takiego, który nie tylko przekazuje informacje ze strony organizatora, ale też zajmuje się moim PR-em. Zajmuje się sponsoringiem. Chciałbym mieć więc kompletnego menadżera i myślę, że z czasem się trafi na mojej drodze taka kompetentna osoba.

W najnowszej odsłonie programu „Koloseum” Dorota Jurkowska zajmująca się karierą Jana Błachowicza została zapytana o to, czy byłaby otwarta na możliwość współpracy z Gamrotem.

– Nie mówię nie, ani nie mówię tak – stwierdziła Dorota Jurkowska. – Do mnie żadna propozycja ze strony Mateusza nie wpłynęła. Ja też go nie zaczepiałam pod tym kątem, bo miałam ostatnio bardzo dużo innych rzeczy na głowie. Można usiąść i porozmawiać, ale trzeba się mocno zastanowić czy jest między nami flow. Jeśli tego nie ma między zawodnikiem, a menedżerem to zapomnijmy o dobrej współpracy.

Aktualnie Mateusz Gamrot czeka na ostateczną informację w sprawie swojej najbliższej walki, z której wypadł jego rywala. Nie wiadomo więc czy do debiutu Polaka dojdzie w zaplanowanym terminie, czy nie może wejście do oktagonu UFC przesunie się w czasie.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu