Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

In Biznes, Współpraca On

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi zostało zaproszone przez twórców marki Wieczór Walk do pełnienia roli partnera merytorycznego podczas najbliższej gali tej organizacji. Po raz pierwszy współpraca obu organizacji nastąpiła przy okazji gali Wieczór Walk 6.

Wieczór Walk to lokalna marka MMA skupiająca się na promowaniu najzdolniejszych polskich amatorów oraz początkujących zawodowców.

Gala Wieczór Walk 7 odbędzie się już 2 października. Całość wydarzenia zorganizowana zostanie ponownie w formacie studyjnym i będzie można je obejrzeć za darmo w internecie na kanale YouTube organizacji pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=kkgPAU8nwTg

Po sukcesie gali Wieczór Walk 6, podczas której wyłoniono pierwszych amatorskich mistrzów, organizacja zamierza rozwijać tę koncepcję. Na WW7 przyznany zostanie więc pas w kategorii półśredniej , a o to trofeum powalczą przedstawiciele krakowskich klubów Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) i Wiktor Więcek (Kotwica MMA Team).

W pierwszej obronie pasa wywalczonego na poprzedniej edycji zobaczymy także Barbarę Grabowską (Grappling Kraków), która zmierzy się ze swoją ostatnią pogromczynią Pauliną Wiśniewską (MMA Team Ostróda).

Organizatorzy starają się stopniowo rozwijać także inne kobiece kategorie, dlatego podczas najbliższej edycji odbędzie się również turniej w kategorii słomkowej, a wśród uczestniczek znalazła się m.in. Magdalena Czaban – amatorska mistrzyni Świata juniorek oraz amatorska mistrzyni Europy seniorek IMMAF w wadze atomowej. Łącznie na WW7 fani MMA będą mogli obejrzeć aż 5 walk kobiet. W karcie walk znaleźli się również m.in. byli pretendenci do pasów – Sebastian Olszowy i Eryk Bałasz oraz utytułowany amator Sebastian Decowski.

Głównym daniem gali ponownie będzie walka zawodowa. W starciu wagi lekkiej zmierzą się z sobą Marcin Zając (Kotwica MMA Team) i Adrian Szyba (Contender Kamienna Góra).

W ramach współpracy z Wieczorem Walk Stowarzyszenie MMA Polska odpowiedzialne będzie za wsparcie we wdrażaniu i przestrzeganiu wszelkich procedur związanych z regułami oraz bezpieczeństwem rywalizacji zawodników amatorskiego MMA.

You may also read!

Gamrot: “50 tysięcy bonusu troszkę zrekompensowało przegraną”

Mateusz Gamrot ma za sobą debiut w organizacji UFC. Polak w swoim pierwszym starciu dla amerykańskiej marki został pokonany na

Read More...
justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu