Świetny miesiąc otwarcia sprzedaży EA Sports UFC 4

In Biznes, Finanse On

14 sierpnia na rynek trafiła czwarta odsłona serii EA Sports UFC i wszystko wskazuje na to, że już w pierwszych tygodniach sprzedaży odniosła sukces.

Jak poinformowała firma analityczna NPD Group EA Sports UFC 4 było drugim najlepiej sprzedającym się tytułem miesiąca w Stanach Zjednoczonych. Wynik ten obejmuje zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną.

Mat Piscatella, analityk rynku gier wideo w firmie NPD poinformował również, że EA Sports UFC 4  ustanowiło nowy rekord sprzedaży w miesiącu premiery dla tytułu UFC wydanego przez Electronic Arts.

W sierpniu czwarta odsłona serii EA Sports UFC została pokonana w USA jedynie przez grę Madden NFL 21, stworzoną również przez Electronic Arts.

Pierwsza część gry z serii EA Sports UFC miała swoją premierę w roku 2014, a na jej okładkę trafili: Jon Jones i Alexander Gustafsson. EA Sports UFC 2 z Conorem McGregorem i Rondą Rouse na okładce trafił do sprzedaży w roku 2016.  Ostatnia część serii, EA Sports UFC 3, miała swoją premierę w lutym roku 2018. Okładkę tego wydania zdobił Conor McGregora z dwoma pasami na ramionach.

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

10 commentsOn Świetny miesiąc otwarcia sprzedaży EA Sports UFC 4

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu