Świetny miesiąc otwarcia sprzedaży EA Sports UFC 4

In Biznes, Finanse On

14 sierpnia na rynek trafiła czwarta odsłona serii EA Sports UFC i wszystko wskazuje na to, że już w pierwszych tygodniach sprzedaży odniosła sukces.

Jak poinformowała firma analityczna NPD Group EA Sports UFC 4 było drugim najlepiej sprzedającym się tytułem miesiąca w Stanach Zjednoczonych. Wynik ten obejmuje zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną.

Mat Piscatella, analityk rynku gier wideo w firmie NPD poinformował również, że EA Sports UFC 4  ustanowiło nowy rekord sprzedaży w miesiącu premiery dla tytułu UFC wydanego przez Electronic Arts.

W sierpniu czwarta odsłona serii EA Sports UFC została pokonana w USA jedynie przez grę Madden NFL 21, stworzoną również przez Electronic Arts.

Pierwsza część gry z serii EA Sports UFC miała swoją premierę w roku 2014, a na jej okładkę trafili: Jon Jones i Alexander Gustafsson. EA Sports UFC 2 z Conorem McGregorem i Rondą Rouse na okładce trafił do sprzedaży w roku 2016.  Ostatnia część serii, EA Sports UFC 3, miała swoją premierę w lutym roku 2018. Okładkę tego wydania zdobił Conor McGregora z dwoma pasami na ramionach.

You may also read!

Gamrot: “50 tysięcy bonusu troszkę zrekompensowało przegraną”

Mateusz Gamrot ma za sobą debiut w organizacji UFC. Polak w swoim pierwszym starciu dla amerykańskiej marki został pokonany na

Read More...
justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...

2 commentsOn Świetny miesiąc otwarcia sprzedaży EA Sports UFC 4

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu