Świetny miesiąc otwarcia sprzedaży EA Sports UFC 4

In Biznes, Finanse On

14 sierpnia na rynek trafiła czwarta odsłona serii EA Sports UFC i wszystko wskazuje na to, że już w pierwszych tygodniach sprzedaży odniosła sukces.

Jak poinformowała firma analityczna NPD Group EA Sports UFC 4 było drugim najlepiej sprzedającym się tytułem miesiąca w Stanach Zjednoczonych. Wynik ten obejmuje zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną.

Mat Piscatella, analityk rynku gier wideo w firmie NPD poinformował również, że EA Sports UFC 4  ustanowiło nowy rekord sprzedaży w miesiącu premiery dla tytułu UFC wydanego przez Electronic Arts.

W sierpniu czwarta odsłona serii EA Sports UFC została pokonana w USA jedynie przez grę Madden NFL 21, stworzoną również przez Electronic Arts.

Pierwsza część gry z serii EA Sports UFC miała swoją premierę w roku 2014, a na jej okładkę trafili: Jon Jones i Alexander Gustafsson. EA Sports UFC 2 z Conorem McGregorem i Rondą Rouse na okładce trafił do sprzedaży w roku 2016.  Ostatnia część serii, EA Sports UFC 3, miała swoją premierę w lutym roku 2018. Okładkę tego wydania zdobił Conor McGregora z dwoma pasami na ramionach.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

7 commentsOn Świetny miesiąc otwarcia sprzedaży EA Sports UFC 4

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu