Bellator z nową umową TV i galą we Francji

In Media, Umowy telewizyjne On

Bellator ogólne kibice fani

Amerykańska organizacja Bellator ogłosiła dwa ważne wydarzenia w kontekście rozwoju swojej marki. Pierwszym z nich jest umowa z nowym partnerem telewizyjnym, a drugim gala we Francji.

Podczas niedawnej konferencji prasowej Scott Coker, szef Bellatora, poinformował, że nowym partnerem telewizyjnym organizacji będzie CBS Sports Network. Współpraca ruszy od 1 października. Oznacza to, że marka zakończy swoje działania z telewizją Spike TV i Paramount. Dzięki nowej umowie gale będą transmitowane nie tylko na antenie telewizyjnej, ale też walki z kart wstępnych trafią na stronę CBSSports.com i do serwisu Youtube.

Pierwsza gala pokazywana w CBS Sports Network zostanie zorganizowana 1 października we Włoszech. Druga 10 października w Paryżu i to właśnie ta gala była jednym z najważniejszych ogłoszeń organizacji Bellator. Amerykańska marka będzie bowiem pierwszą dużą firmą MMA, która zawita na rynek Francuski po tym jak mieszane sztuki walki stały się tam legalne na początku roku 2020.

Batalia o uregulowanie statusu MMA we Francji trwała od lat. W roku 2019 w końcu zdecydowano, że MMA przestanie być nielegalne nad Loarą. Na razie jednak przedstawiciele mieszanych sztuk walki nie  posiadają własnych struktur i działają pod skrzydłami French Boxing Federation. Po roku takiego funkcjonowania podjęta zostanie decyzja dotyczą tego, czy MMA stworzy własny związek.

Zobacz również: Francuskie MMA pod skrzydłami przedstawicieli boksu

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu