UFC wraca na “Fight Island”

In Biznes, Plany On

Szef organizacji UFC od dawna zapowiada, że amerykańska marka na pewno powróci do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i będzie dalej organizować swoje gale na “Fight Island”. Na razie jednak UFC nie potwierdziło oficjalnie terminu powrotu do Abu Zabi, ani nie podało, które wydarzenia się tam odbędą.

Jak informuje jednak serwis ESPN, amerykańska organizacja planuje pojawić się na “Fight Island” pod koniec września i chce tam zorganizować pięć gal. Pierwszą z nich ma być UFC 253, które jest zaplanowane na 26 września. Następne gale mają odbywać w kolejne soboty października, a ostatnią z nich będzie UFC 254, które zaplanowane jest na 24 października.

Pierwsza gala, która ma się odbyć w Abu Zabi będzie również wydarzeniem, podczas którego do klatki UFC wejdzie Jan Błachowicz i zmierzy się z Dominickiem Reyesem w walce o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Na 18 października zaplanowana jest natomiast walka Krzysztofa Jotki z Makhmudem Muradovem.

Ostatnia gala na”Fight Island” będzie uświetniona walką mistrzowską pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Justinem Gaethje.

Organizacja UFC przygotowywała swoje gale w Abu Zabi przez cały lipiec. Łącznie odbyły się tam wówczas cztery wydarzenia amerykańskiej marki.

 

You may also read!

justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...
almma

ALMMA 185 Poznań już w weekend

  Amatorska Liga MMA wraca do Poznania. Tym razem jednak zawody odbędą się w nowym miejscu. Kolejną edycją zawodów z cyklu

Read More...

One commentOn UFC wraca na “Fight Island”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu