UFC podpisało umowę z Chińskim Komitetem Olimpijskim

In Biznes, Współpraca On

UFC podpisało umowę z Chińskim Komitetem Olimpijskim

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie wieloletniej umowy z Chińskim Komitetem Olimpijskim, dzięki której amerykańska marka będzie odgrywać kluczową rolę w pomocy w przygotowaniach dla chińskich sportowców szykujących się do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2021 i Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022, które odbędą się w Pekinie.

Zgodnie z umową UFC stanie się oficjalnym doradcą Chińskiego Komitetu Olimpijskiego, a ośrodek badawczo-treningowy UFC Performance Institute w Szanghaju stanie się oficjalnym ośrodkiem szkoleniowym komitetu.

UFC zapewni chińskim sportowcom pełny zakres usług związanych  z treningiem i rehabilitacją, ze szczególnym uwzględnieniem siły, kondycji, fizjoterapii i odżywiania. Sportowcy będą mieli również pełen dostęp do sprzętów treningowych znajdujących się w UFC Performance Institute.

– Mamy ambicje, aby UFC Performance Institute był światowym liderem w dziedzinie treningów we wszystkich dyscyplinach sportowych, nie tylko w MMA – powiedział Duncan French, jeden z wiceprezesów w UFC Performance Institute. – Naszą podstawową misją pozostaje jednak nadal wspieranie sportowców UFC.

UFC Performance Institute w Chinach został otwarty w roku 2019. Pierwsza centrum badawczo-treningowe organizacji UFC powstało w roku 2017. Od czasu otwarcia pojawiło się w nim ponad kilkuset zawodników organizacji, którzy mieli okazję tam trenować. W różnego typu badaniach przeprowadzanych z ośrodku brali jednak udział również sportowcy takich lig jak NFL, NBA, NHL, MLB.

You may also read!

justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...
almma

ALMMA 185 Poznań już w weekend

  Amatorska Liga MMA wraca do Poznania. Tym razem jednak zawody odbędą się w nowym miejscu. Kolejną edycją zawodów z cyklu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu