Slugfest 18 jednak bez udziału publiczności

In Wydarzenia On
- Updated

SLUGFEST 18 wągrowiec

Organizacja Slugfest, która działa aktywnie od kilku lat na terenie Wielkopolski, z powodu pandemii koronawirusa musi przełożyć swoją galę zaplanowaną na 14 marca w Wągrowcu. Niedawno jednak marka ogłosiła, że wraca na rynek i już we wrześniu przygotuje swoją osiemnastą galę.

Przedstawiciele marki poinformowali również, że bilety sprzedane na galę marcową obowiązują i zostaną tuż przed imprezą na kasach wymienione na właściwe.

Okazuje się jednak, że tuż przed wydarzeniem sytuacja uległa zmianie i kibice nie będą mogli obejrzeć na żywo walk na gali Slugfest 18. O całe sytuacji poinformowali przedstawiciele marki pisząc w mediach społecznościowych:

Gala Slugfest 18 odbędzie się bez udziału publiczności.

Z uwagi na opinie Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu oraz Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Wągrowcu oraz w ścisłej współpracy z Panem Burmistrzem Wągrowca – Jarosław Berendt oraz urzędem miejskim jesteśmy zmuszeni przeprowadzić galę Slugfest 18 w formie niemasowej bez udziału publiczności z udziałem zaproszonych gości.

Zwroty za zakupione bilety na imprezę marcową, które miały obowiązywać na galę 12 września w Wągrowcu będą dokonywane do dnia 11.09.2020 w Dojo Wągrowiec.

Za zaistniałą sytuację niezależną od nas organizatorów serdecznie przepraszamy i mamy nadzieję na zrozumienie tej trudnej sytuacji przez fanów organizacji.

Mamy wielki szacunek do zawodników i ich przygotowań, ze względu na nich walki się odbędą.

Gala Slugfest 18 odbędzie się 12 września w Wągrowcu.

You may also read!

Transmisja i stream KSW 55

Gala KSW 55, która odbędzie się już 10 października zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi zostało zaproszone przez twórców marki Wieczór Walk do pełnienia roli partnera merytorycznego podczas

Read More...
joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk o zarobkach i inwestowaniu

Joanna Jędrzejczyk. fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Według Komisji Sportowej Stanu Nevada Joanna Jędrzejczyk za swoją ostatnią mistrzowską walkę

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu