“Nie ma ludzi nie do kupienia” – Saleta o Fame MMA

In Zarobki, Zawodnicy On
- Updated

Przemysław Saleta

Działająca na rynku od roku 2018 organizacja Fame MMA szykuje się do swojej siódmej gali. W trakcie tego wydarzenia, które odbędzie się w Łodzi w klatce marki zadebiutuje Popek Monster, który wcześniej bił się dla organizacji KSW.

Fame MMA przyciąga do siebie nowe twarze i postacie. Jedną z nich mógłby być również Przemysław Saleta, były mistrz Europy w boksie zawodowym, który miał również krótki epizod w MMA i organizacji KSW.

W rozmowie dla Super Stacji Saleta przyznał jednak, że nie rozważa takiego pomysłu.

– Nie rozważałem walki dla Fame MMA. Nie miałem też propozycji. Raczej bym się nie zdecydował, choć od razu też warto powiedzieć, że nie ma ludzi nie do kupienia. Natomiast jest to taki znak naszych czasów i trochę ewenement, ale też jest sporo dobrych rzeczy, które w związku z tym się dzieją.

Zapytany natomiast o to czy odpowiednia kwota przekonałaby go do startu, odpowiedział:

– Zapewne tak, ale nawet mówiąc szczerze się nad tym nie zastanawiałem.

Mówiąc natomiast o zarobkach warto przypomnieć, że w jednym z wideoblogów tworzonych dla “Super Expressu”, Andrzej Kostyra przybliżył fanom najwyższe kwoty wypłat jakie pojawiły się w dwóch polskich organizacjach – KSW i Fame MMA.

– Zdecydowanie więcej płaci KSW – stwierdził Kostyra. – Nawet przed tym programem zadzwoniłem jeszcze do ludzi z KSW i Fame MMA. Rozmawiałem z Maćkiem Kawulskim i on mówi, że już kilka lat temu u nich pękła granica 1,5 miliona złotych. Chodzi o transmisje PPV. Umowy z zawodnikami były takie, że mają jakiś tam procent ze sprzedaży PPV. Ta granica 1,5 miliona już u nich padła dosyć dawno.

Według Kostyry w przypadku Fame MMA granica najwyższych wypłat jest znacznie niższa.

– Jeśli zaś chodzi o Fame MMA to pół miliona jeszcze nie zostało przekroczone. Zapewniali mnie o tym Wojciech Gola i pan Krzysztof Rozpara, współwłaściciele Fame MMA. Także, to jest po prostu przepaść. Jest KSW, które jest najsilniejsze w Europie i potem reszta. Fame MMA jest drugie w tabeli.

Zobacz również: Przemysław Saleta na wyłączność w Polsacie Sport

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu