Scott Askham przedłużył kontrakt z KSW

In Kontrakty, Zawodnicy On

Scott Askham, mistrz KSW wagi średniej, przedłużył kontrakt z największą europejską marką MMA.

Scott Askham idzie przez organizację KSW jak prawdziwa burza. Po raz pierwszy zawalczył w okrągłej klatce w marcu roku 2018 i zmierzył się wówczas z Michałem Materlą, którego rozgromił dosłownie w nieco ponad minutę.

W drugiej walce dla największej europejskiej marki MMA stanął naprzeciwko Marcin Wójcika, ale i jego odprawił błyskawicznie potężnymi kopnięciami na korpus. Starcie to było częścią turnieju o prymat w kategorii średniej. Co ciekawe, w finale Askham spotkał się ponownie z Michałem Materlą. Tym razem Polak dał zdecydowanie mocniejszy odpór Anglikowi, ale ostatecznie to ponownie Scott znokautował Michała. Tym samym na biodrach Askhama zawisł pas mistrzowski organizacji KSW.

W swoim ostatnim boju Askham zmierzył się z prawdziwą legendą MMA nad Wisłą, Mamedem Khalidovem, i wygrał z nim jednogłośną decyzją sędziów.

Aktualnie 32-latek oczekuje na obronę pasa mistrzowskiego i jak sam mówi, jest bardzo zadowolony z przedłużenia współpracy z KSW.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę ponownie podpisać kontrakt z KSW – powiedział Askham. – W swojej karierze walczyłem na całym świecie, ale to KSW jest zdecydowanie najlepszym miejscem do rywalizacji. Jako mistrz KSW wagi średniej zamierzam bronić mojego pas przez długi czas.

źródło: KSW

You may also read!

Michał Michalski i początki w świecie MMA

Michał Michalski. Fot. KSW Podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski, który ma

Read More...

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Pumy

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z odzieżową marką Puma. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodniczka MMA poinformowała o tym,

Read More...

Transmisja i stream KSW 58

Gala KSW 58, która odbędzie się już 30 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu