Slugfest wraca z kolejną galą

In Wydarzenia On

SLUGFEST 18 wągrowiec

Organizacja Slugfest, która działa aktywnie od kilku lat na terenie Wielkopolski, z powodu pandemii koronawirusa musi przełożyć swoją galę zaplanowaną na 14 marca w Wągrowcu.

Teraz jednak marka wraca na rynek i już we wrześniu przygotuje swoją osiemnastą galę. Jak napisali w mediach społecznościowych jej przedstawiciele:

Wielu z Was czekało na ten moment i dopytywało co dalej z organizacją Slugfest i już wiadomo, chcemy się z Wami zobaczyć już 12 września w hali widowiskowo sportowej ośrodka sportu i rekreacji w Wągrowcu.

Przedstawiciele marki poinformowali również, że bilety sprzedane na galę marcową obowiązują i zostaną tuż przed imprezą na kasach wymienione na właściwe.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim ten termin będzie odpowiadał dlatego jeszcze przez tydzień do wtorku 25 sierpnia w siłowni Dopamine w Wągrowcu odbywać się będą zwroty biletów (po tym terminie zwroty nie będą już dokonywane).

Więcej informacji na temat wydarzenia będzie można znaleźć w mediach społecznościowych marki.

Gala Slugfest 18 odbędzie się 12 września w Wągrowcu.

You may also read!

Michał Michalski i początki w świecie MMA

Michał Michalski. Fot. KSW Podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski, który ma

Read More...

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Pumy

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z odzieżową marką Puma. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodniczka MMA poinformowała o tym,

Read More...

Transmisja i stream KSW 58

Gala KSW 58, która odbędzie się już 30 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu