Zmiany i nowości w Professional Fighters League

In Projekty On

professional fighters league

W trakcie pandemii koronawirusa amerykańska organizacja Professional Fighters League (PFL) ogłosiła, że zdecydowała o przełożeniu całego sezonu swoich gal zaplanowanego na ten rok. Kolejne turniejowe walki mają zacząć się odbywać się dopiero w roku 2021. Organizacja ogłosiła również, że pomimo przełożenia sezonu cały czas będzie wypłacać miesięczne stypendia swoim zawodnikom, w tym Marcinowi Heldowi, który w tym roku miał właśnie rozpocząć swoją przygodę z PFL.

W czasie bez gal marka PFL postanowiła jednak pracować dalej i skupić się na innych sferach swojej działalności.

Pierwszym efektem było zatrudnienie w organizacji Lorena Macka, niedawnego wiceprezesa singapurskiej organizacji One Championship do spraw public relations, który w PFL otrzymał stanowisko wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej.

Niedługo później organizacja PFL ogłosiła rozpoczęcie międzynarodowej współpracy dystrybucyjnej z Telesport Group w Rosji. W ramach wieloletniej umowy Telesport będzie transmitować na żywo gale regularnego sezonu, play-offy i mistrzostwa PFL. W Telesporcie pojawią się również archiwalne walki PFL.

Teraz natomiast PFL uruchamia własną platformę internetową, której aplikacja ma być dostępna bezpłatnie na urządzeniach Apple TV, Roku, Fire, Android i iOS. Co ważne, treść w niej zawarte będą bezpłatna dla fanów i będą zawierały poprzednie wydarzenia PFL, wywiady zza kulis, a także niektóre z materiałów promujących jej zawodników.

Liga będzie zarabiać na swojej platformie poprzez sponsoring i reklamy partnerów marki, a także zakupy przez mikrotransakcje związanych z grami i dodatkowymi treściami.

Zobacz również: Maciej Kawulski: „Same pięści nie obronią tej dyscypliny”

You may also read!

almma

XII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sochaczew

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia. Tym razem zawodnicy będą rywalizować w Sochaczewie. 18 lutego 2023 r. zapraszamy do Sochaczewa na XII Puchar

Read More...
Torwar 26KSW

KSW 80 w Lubinie

Po raz pierwszy w historii KSW do walki o pas mistrzowski stanie dwóch niepokonanych zawodników. W piątek, 17 marca organizacja KSW

Read More...

„Za pieniądze. Ku rozrywce” – Andrzej Janisz o branży związanej z walczeniem

Czy rozrywka związana z branżą sportów walki może pójść w kierunku, który dziś jest nieakceptowalny dla społeczeństw?  Rozwój branży sportów

Read More...

2 commentsOn Zmiany i nowości w Professional Fighters League

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu