Zmiany i nowości w Professional Fighters League

In Projekty On

professional fighters league

W trakcie pandemii koronawirusa amerykańska organizacja Professional Fighters League (PFL) ogłosiła, że zdecydowała o przełożeniu całego sezonu swoich gal zaplanowanego na ten rok. Kolejne turniejowe walki mają zacząć się odbywać się dopiero w roku 2021. Organizacja ogłosiła również, że pomimo przełożenia sezonu cały czas będzie wypłacać miesięczne stypendia swoim zawodnikom, w tym Marcinowi Heldowi, który w tym roku miał właśnie rozpocząć swoją przygodę z PFL.

W czasie bez gal marka PFL postanowiła jednak pracować dalej i skupić się na innych sferach swojej działalności.

Pierwszym efektem było zatrudnienie w organizacji Lorena Macka, niedawnego wiceprezesa singapurskiej organizacji One Championship do spraw public relations, który w PFL otrzymał stanowisko wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej.

Niedługo później organizacja PFL ogłosiła rozpoczęcie międzynarodowej współpracy dystrybucyjnej z Telesport Group w Rosji. W ramach wieloletniej umowy Telesport będzie transmitować na żywo gale regularnego sezonu, play-offy i mistrzostwa PFL. W Telesporcie pojawią się również archiwalne walki PFL.

Teraz natomiast PFL uruchamia własną platformę internetową, której aplikacja ma być dostępna bezpłatnie na urządzeniach Apple TV, Roku, Fire, Android i iOS. Co ważne, treść w niej zawarte będą bezpłatna dla fanów i będą zawierały poprzednie wydarzenia PFL, wywiady zza kulis, a także niektóre z materiałów promujących jej zawodników.

Liga będzie zarabiać na swojej platformie poprzez sponsoring i reklamy partnerów marki, a także zakupy przez mikrotransakcje związanych z grami i dodatkowymi treściami.

Zobacz również: Maciej Kawulski: „Same pięści nie obronią tej dyscypliny”

You may also read!

Transmisja i stream KSW 55

Gala KSW 55, która odbędzie się już 10 października zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi zostało zaproszone przez twórców marki Wieczór Walk do pełnienia roli partnera merytorycznego podczas

Read More...
joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk o zarobkach i inwestowaniu

Joanna Jędrzejczyk. fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Według Komisji Sportowej Stanu Nevada Joanna Jędrzejczyk za swoją ostatnią mistrzowską walkę

Read More...

2 commentsOn Zmiany i nowości w Professional Fighters League

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu