Zmiany i nowości w Professional Fighters League

In Projekty On

professional fighters league

W trakcie pandemii koronawirusa amerykańska organizacja Professional Fighters League (PFL) ogłosiła, że zdecydowała o przełożeniu całego sezonu swoich gal zaplanowanego na ten rok. Kolejne turniejowe walki mają zacząć się odbywać się dopiero w roku 2021. Organizacja ogłosiła również, że pomimo przełożenia sezonu cały czas będzie wypłacać miesięczne stypendia swoim zawodnikom, w tym Marcinowi Heldowi, który w tym roku miał właśnie rozpocząć swoją przygodę z PFL.

W czasie bez gal marka PFL postanowiła jednak pracować dalej i skupić się na innych sferach swojej działalności.

Pierwszym efektem było zatrudnienie w organizacji Lorena Macka, niedawnego wiceprezesa singapurskiej organizacji One Championship do spraw public relations, który w PFL otrzymał stanowisko wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej.

Niedługo później organizacja PFL ogłosiła rozpoczęcie międzynarodowej współpracy dystrybucyjnej z Telesport Group w Rosji. W ramach wieloletniej umowy Telesport będzie transmitować na żywo gale regularnego sezonu, play-offy i mistrzostwa PFL. W Telesporcie pojawią się również archiwalne walki PFL.

Teraz natomiast PFL uruchamia własną platformę internetową, której aplikacja ma być dostępna bezpłatnie na urządzeniach Apple TV, Roku, Fire, Android i iOS. Co ważne, treść w niej zawarte będą bezpłatna dla fanów i będą zawierały poprzednie wydarzenia PFL, wywiady zza kulis, a także niektóre z materiałów promujących jej zawodników.

Liga będzie zarabiać na swojej platformie poprzez sponsoring i reklamy partnerów marki, a także zakupy przez mikrotransakcje związanych z grami i dodatkowymi treściami.

Zobacz również: Maciej Kawulski: „Same pięści nie obronią tej dyscypliny”

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu