Trzecia edycja “Ninja Warriors” w przygotowaniu

In Show-biznes, Zawodnicy On

Jesienią na antenę Polsatu powróci program  „Ninja Warrior Polska”. Będzie to drugi sezon tego show i podobnie jak w poprzedniej edycji, w programie pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz pierwszy mistrz organizacji KSW Łukasz „Juras” Jurkowski. Prowadzącą natomiast będzie Karolina Gilon.

Zanim jednak druga edycja programu powróci na antenę, telewizja Polsat ruszyła ze zdjęciami do trzeciej odsłony programu. Jak informuje stacja nagrania do kolejnej edycji show rozpoczęły się w hali Arena Gliwice.

Jeszcze nie opadły emocje po nagraniach do drugiego sezonu „Ninja Warrior Polska”, a już kolejni śmiałkowie zaczęli mierzyć się z niezwykle wymagającym torem. Ich celem jest stanięcie na szczycie legendarnej Góry Midoriyama i prestiżowy tytuł Wojownika Ninja – napisano na stronie telewizji Polsat.

W roli prowadzących – tak jak w drugiej edycji programu – wystąpi Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

„Ninja Warrior” to program, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje show można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Zobacz również: KSW 54 już pod koniec sierpnia

You may also read!

Michał Michalski i początki w świecie MMA

Michał Michalski. Fot. KSW Podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski, który ma

Read More...

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Pumy

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z odzieżową marką Puma. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodniczka MMA poinformowała o tym,

Read More...

Transmisja i stream KSW 58

Gala KSW 58, która odbędzie się już 30 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu