Maciej Kawulski: “Same pięści nie obronią tej dyscypliny”

In Biznes On
maciej kawulski
Maciej Kawulski. Fot. KSW

Organizacja KSW działa na polskim rynku od roku 2004. Do dziś przygotowała blisko 60 gal i pojawiła się z nimi również poza granicami Polski. Jednym ze znaków rozpoznawczych marki KSW stała się oprawa produkowanych wydarzeń, na którą od zawsze jest kładziony duży nacisk.

Maciej Kawulski, jeden z twórców KSW, będąc gościem w audycji “Elite Mentality”, przedstawił swoje spojrzenie na oprawę gal, a co za tym idzie, również na jakoś oferowanego produktu.

– Staram się podchodzić w ten sam sposób do wszystkich rzeczy jakie robię – wyjaśnił Kawulski. – Przy galach zawsze zadawano nam pytanie, po co wy tyle ładujecie w te światła, w te ledy? Na potrzebę branżowego wywiadu mówię, że robimy to po to, aby pomóc zawodnikom. Mam poczucie, że same pięści nie obronią tej dyscypliny na dłuższą metę, że musisz jej pomóc, że wszystko potrzebuje melodii i mógłbym teoretycznie już dawno zrezygnować z części oprawy gali na rzecz własnego portfele, ale jeżeli masz taką intencję, że chcesz dawać ludziom coraz więcej i robić to coraz lepiej, to oni będą za tobą szli.

Kawulski dodał również, że kluczowe jest tu jednak wyczucie i że z niczym nie można przesadzić.

– Oczywiście jest w tym pułapka, bo w pewnym momencie nie możesz zamienić sportu w łyżwiarstwo figurowe, ale z pełnym rozsądkiem i świadomością, gdzie się znajdujesz, musisz podnosić jakość i dawać ją ludziom i zaskakiwać dając coś nowego.

Organizacja KSW w lipcu przygotowała swoją pierwszą galę po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Dziś marka szykuje się do kolejnego wydarzenia, które również ma zostać przygotowane w wersji studyjnej.

Zobacz również: „Tarcia mogą być destrukcyjne” – konflikty wspólników w KSW

You may also read!

Transmisja i stream KSW 55

Gala KSW 55, która odbędzie się już 10 października zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi zostało zaproszone przez twórców marki Wieczór Walk do pełnienia roli partnera merytorycznego podczas

Read More...
joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk o zarobkach i inwestowaniu

Joanna Jędrzejczyk. fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Według Komisji Sportowej Stanu Nevada Joanna Jędrzejczyk za swoją ostatnią mistrzowską walkę

Read More...

2 commentsOn Maciej Kawulski: “Same pięści nie obronią tej dyscypliny”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu