Mike Tyson wraca na ring! Zbadaliśmy emocje internautów

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated

 

mike tyson powrót na ring emocje sentimenti

Mike Tyson, były bokserski mistrz wagi ciężkie i prawdziwa legenda boksu, wraca do ringu. 54-letni pięściarz zapowiadał swój powrót na ring od dawna. Jednym z jego potencjalnych rywali miał być Evander Holyfield.

Mike Tyson wraca na ring

Ostatecznie jednak “Żelazny Mike” ma zawalczyć z Roy Jones Jr., byłym czterokrotnym mistrzem świata w różnych kategoriach wagowych: średniej, superśredniej, półciężkiej i ciężkiej.

Powrót Tysona do ringu wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Sam Mike Tyson podgrzewa atmosferę przed walką publikując w mediach społecznościowych fragmenty swoich treningów, na których prezentuje świetną formę.

Reakcje internautów? Przyjęli informację z radością

Poprosiliśmy firmę Sentimenti, zajmująca się badaniem nastrojów, o szybkie zbadanie reakcji i emocji internautów w Polsce na wieść o powrocie boksera na ring. Analizie poddano ogólnodostępne opinie w sieci (zarówno social media, jak i na portalach, blogach i forach). Okazało się, że wzrosło natężenie wyrażanej radości przy jednoczesnym spadku wstrętu.

mike-tyson-wraca-na-ring-sentimenti-emocje

W pierwszych dwóch dniach okresu poddanego badaniu, czyli 19-25 lipca, wzrosty natężenia radości wyrażanej przez internautów był rzędu ok. +40% (dzień do dnia). W kluczowym momencie, czyli 24 lipca, dyskusja zyskała kolejny 16-procentowy wzrost wyrażanej pozytywnej emocji (w stosunku do 23 lipca).

Przykładowe komentarze o najwyższym wskaźniku natężenia radości

Trzymam kciuki za Tajsona jest dla mnie legenda pięściarstwa wielki mistrz

Ogromny szacunek! Trzymam kciuki mistrzu!

W pierwszej chwili też pomyślałam, że skończyła mu się kasa na karmę dla tygrysa, ale okazuje się, że pieniądze z walki idą na cele charytatywne. Jak to mawia młodzież, szacun.

BUM‼️ Legendarny rywal, bliska data… i dystans aż ośmiu rund❗️😍🔥

Przykładowe komentarze o najwyższym wskaźniku natężenia wstrętu

Jeśli boks umarł to ten pojedynek to apokalipsa zombi 🧟‍♂️🤣

Odbija im od tego walenia po głowie!

Jak już tyle p**d się wylało, to walka będzie ch***wa.

Rozbity, przewracający się po mocnym lewym prostym 51 letni RJJ kontra 54 letni, zniszczony narkotykami, z ogromnymi problemami psychicznymi, NIEAKTYWNY OD 15 LAT, starszy Pan Mike Tyson.

Starcie Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr, ma być walką pokazową, do której zawodnicy wyjdą ochronnych kaskach. Wydarzenie odbędzie się 12 września i będzie można je obejrzeć w usłudze pay-per-view.

You may also read!

justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...
almma

ALMMA 185 Poznań już w weekend

  Amatorska Liga MMA wraca do Poznania. Tym razem jednak zawody odbędą się w nowym miejscu. Kolejną edycją zawodów z cyklu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu