Mike Tyson wraca na ring! Zbadaliśmy emocje internautów

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated

 

mike tyson powrót na ring emocje sentimenti

Mike Tyson, były bokserski mistrz wagi ciężkie i prawdziwa legenda boksu, wraca do ringu. 54-letni pięściarz zapowiadał swój powrót na ring od dawna. Jednym z jego potencjalnych rywali miał być Evander Holyfield.

Mike Tyson wraca na ring

Ostatecznie jednak “Żelazny Mike” ma zawalczyć z Roy Jones Jr., byłym czterokrotnym mistrzem świata w różnych kategoriach wagowych: średniej, superśredniej, półciężkiej i ciężkiej.

Powrót Tysona do ringu wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Sam Mike Tyson podgrzewa atmosferę przed walką publikując w mediach społecznościowych fragmenty swoich treningów, na których prezentuje świetną formę.

Reakcje internautów? Przyjęli informację z radością

Poprosiliśmy firmę Sentimenti, zajmująca się badaniem nastrojów, o szybkie zbadanie reakcji i emocji internautów w Polsce na wieść o powrocie boksera na ring. Analizie poddano ogólnodostępne opinie w sieci (zarówno social media, jak i na portalach, blogach i forach). Okazało się, że wzrosło natężenie wyrażanej radości przy jednoczesnym spadku wstrętu.

mike-tyson-wraca-na-ring-sentimenti-emocje

W pierwszych dwóch dniach okresu poddanego badaniu, czyli 19-25 lipca, wzrosty natężenia radości wyrażanej przez internautów był rzędu ok. +40% (dzień do dnia). W kluczowym momencie, czyli 24 lipca, dyskusja zyskała kolejny 16-procentowy wzrost wyrażanej pozytywnej emocji (w stosunku do 23 lipca).

Przykładowe komentarze o najwyższym wskaźniku natężenia radości

Trzymam kciuki za Tajsona jest dla mnie legenda pięściarstwa wielki mistrz

Ogromny szacunek! Trzymam kciuki mistrzu!

W pierwszej chwili też pomyślałam, że skończyła mu się kasa na karmę dla tygrysa, ale okazuje się, że pieniądze z walki idą na cele charytatywne. Jak to mawia młodzież, szacun.

BUM‼️ Legendarny rywal, bliska data… i dystans aż ośmiu rund❗️??

Przykładowe komentarze o najwyższym wskaźniku natężenia wstrętu

Jeśli boks umarł to ten pojedynek to apokalipsa zombi ?‍♂️?

Odbija im od tego walenia po głowie!

Jak już tyle p**d się wylało, to walka będzie ch***wa.

Rozbity, przewracający się po mocnym lewym prostym 51 letni RJJ kontra 54 letni, zniszczony narkotykami, z ogromnymi problemami psychicznymi, NIEAKTYWNY OD 15 LAT, starszy Pan Mike Tyson.

Starcie Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr, ma być walką pokazową, do której zawodnicy wyjdą ochronnych kaskach. Wydarzenie odbędzie się 12 września i będzie można je obejrzeć w usłudze pay-per-view.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu