Mateusz Borek z dziennikarskim debiutem w TVP Sport

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated

Mateusz Borek z dziennikarskim debiut w TVP Sport

Mateusz Borek, dziennikarz sportowy, promotor bokserski i szef marki MB Promotions, zakończył w tym roku swoją wieloletnią współpracę ze stacją Polsat. W czerwcu podpisał natomiast umowę o współpracy pomiędzy MB Promotions i TVP Sport. Kontrakt na organizację i transmisję gal bokserskich został podpisany na trzy lata.

Teraz Mateusz Borek po raz pierwszy wystąpi również w TVP Sport w roli dziennikarza i poprowadzi studio do gali  Fight Camp 4, w trakcie której dojdzie do pięściarskiego starcia pomiędzy Aleksandrem Powietkinem i Dillianem Whyte’em.

Komentując tę informację na antenie TVP Sport, Mateusz Borek powiedział:

– Cieszę się, że będę mógł wrócić do studia bokserskiego, bo myślę, że przyzwyczaiłem kibiców przez ponad 20 lat, że się w tym studiu pojawiałem. Także tutaj duże ukłony i podziękowania, że będę mógł usiąść wspólnie z ekspertami i pogadać trochę o walce Powietkina z White’em. Walka ta jest niezwykle istotna. Wiemy bowiem, że White czeka na starcie o mistrzostwo świat i zobaczymy kiedy się doczeka.

Do gali dojdzie 22 sierpnia w brytyjskiej siedzibie Matchroom Boxing. Transmisja wydarzenia pojawi się w TVP Sport, serwisie TVPSport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

 

You may also read!

Gale UFC będą transmitowane w Fortuna TV

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, firma będąca jedną z największych marek bukmacherskich w Polsce, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z organizacją UFC

Read More...

Babilon Promotion z pierwszą galą boksu w 2021 roku

fot. Akapit Media Grupa Babilon Promotion otwiera rok 2021 od studyjnej gali, na której o mistrzostwo

Read More...
robert ruchala

Robert Ruchała i początki w świecie MMA

Już podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Robert Ruchała, który udanie zadebiutował w niej w roku 2020.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu