Mateusz Borek z dziennikarskim debiutem w TVP Sport

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated

Mateusz Borek z dziennikarskim debiut w TVP Sport

Mateusz Borek, dziennikarz sportowy, promotor bokserski i szef marki MB Promotions, zakończył w tym roku swoją wieloletnią współpracę ze stacją Polsat. W czerwcu podpisał natomiast umowę o współpracy pomiędzy MB Promotions i TVP Sport. Kontrakt na organizację i transmisję gal bokserskich został podpisany na trzy lata.

Teraz Mateusz Borek po raz pierwszy wystąpi również w TVP Sport w roli dziennikarza i poprowadzi studio do gali  Fight Camp 4, w trakcie której dojdzie do pięściarskiego starcia pomiędzy Aleksandrem Powietkinem i Dillianem Whyte’em.

Komentując tę informację na antenie TVP Sport, Mateusz Borek powiedział:

– Cieszę się, że będę mógł wrócić do studia bokserskiego, bo myślę, że przyzwyczaiłem kibiców przez ponad 20 lat, że się w tym studiu pojawiałem. Także tutaj duże ukłony i podziękowania, że będę mógł usiąść wspólnie z ekspertami i pogadać trochę o walce Powietkina z White’em. Walka ta jest niezwykle istotna. Wiemy bowiem, że White czeka na starcie o mistrzostwo świat i zobaczymy kiedy się doczeka.

Do gali dojdzie 22 sierpnia w brytyjskiej siedzibie Matchroom Boxing. Transmisja wydarzenia pojawi się w TVP Sport, serwisie TVPSport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

 

You may also read!

justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...
almma

ALMMA 185 Poznań już w weekend

  Amatorska Liga MMA wraca do Poznania. Tym razem jednak zawody odbędą się w nowym miejscu. Kolejną edycją zawodów z cyklu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu