“Ze sprzedaży PPV jesteśmy zadowoleni” – Mateusz Borek o Gromdzie

In Gołe pięści, Inne dyscypliny On
- Updated

Na początku czerwca na polskim rynku sportów walki zadebiutowała nowa mark – Gromda. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów starcia bokserskie na gołe pięści. Walki  odbywały się na przestrzeni czterech rund, w ringu o wymiarze 4 na 4 metry. Zwycięzca wydarzenia, którym został Krystian “Tyson” Kuźma, stanie przed szansą zdobycia 100 tysięcy złotych w wielkim finale turnieju. Gala dla widzów była dostępna w usłudze pay-per-view.

Jednym z współtwórców marki Gromda jest Mateusz Borek, dziennikarz i promotor bokserski, który w rozmowie dla “Super Expressu” powiedział jak poszła sprzedaż dostępów do pierwszej gali Gromdy.

– Ze sprzedaży PPV jesteśmy zadowoleni – stwierdził Borek. – Umówmy się, że jak przy pierwszej gali nie dokładasz za dużo, to już jest dobrze. Poza tym trzeba zawsze brać pod uwagę standardy produkcyjne. Bo jakbyśmy wyprodukowali to wozem za 12 tysięcy złotych z pięcioma żarówkami nad ringiem i bez efektów scenograficznych, to można to było zrobić pięć razy taniej i wziąć pieniądze ze sprzedaży PPV do kieszeni.

Ze względu na brak kibiców w trakcie gali organizatorzy postawili jednak na dobrą scenografię.

– Jeśli chce się to zrobić w standardzie naszej gali bokserskiej, jeśli mówimy o scenotechnice, o ledach, o świetle, to scenografia kosztowała dużo, ale też nie było innego wyjścia, bo nie było szans na publiczność, to w szerokich planach coś musi być w tle – podsumował Mateusz Borek.

Druga gala Gromdy została już zapowiedziana. Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia.

You may also read!

justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...
almma

ALMMA 185 Poznań już w weekend

  Amatorska Liga MMA wraca do Poznania. Tym razem jednak zawody odbędą się w nowym miejscu. Kolejną edycją zawodów z cyklu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu