“Ze sprzedaży PPV jesteśmy zadowoleni” – Mateusz Borek o Gromdzie

In Gołe pięści, Inne dyscypliny On
- Updated

Na początku czerwca na polskim rynku sportów walki zadebiutowała nowa mark – Gromda. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów starcia bokserskie na gołe pięści. Walki  odbywały się na przestrzeni czterech rund, w ringu o wymiarze 4 na 4 metry. Zwycięzca wydarzenia, którym został Krystian “Tyson” Kuźma, stanie przed szansą zdobycia 100 tysięcy złotych w wielkim finale turnieju. Gala dla widzów była dostępna w usłudze pay-per-view.

Jednym z współtwórców marki Gromda jest Mateusz Borek, dziennikarz i promotor bokserski, który w rozmowie dla “Super Expressu” powiedział jak poszła sprzedaż dostępów do pierwszej gali Gromdy.

– Ze sprzedaży PPV jesteśmy zadowoleni – stwierdził Borek. – Umówmy się, że jak przy pierwszej gali nie dokładasz za dużo, to już jest dobrze. Poza tym trzeba zawsze brać pod uwagę standardy produkcyjne. Bo jakbyśmy wyprodukowali to wozem za 12 tysięcy złotych z pięcioma żarówkami nad ringiem i bez efektów scenograficznych, to można to było zrobić pięć razy taniej i wziąć pieniądze ze sprzedaży PPV do kieszeni.

Ze względu na brak kibiców w trakcie gali organizatorzy postawili jednak na dobrą scenografię.

– Jeśli chce się to zrobić w standardzie naszej gali bokserskiej, jeśli mówimy o scenotechnice, o ledach, o świetle, to scenografia kosztowała dużo, ale też nie było innego wyjścia, bo nie było szans na publiczność, to w szerokich planach coś musi być w tle – podsumował Mateusz Borek.

Druga gala Gromdy została już zapowiedziana. Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn “Ze sprzedaży PPV jesteśmy zadowoleni” – Mateusz Borek o Gromdzie

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu