Przemysław Saleta na wyłączność w Polsacie Sport

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated
Przemysław Saleta
Przemysław Saleta. Fot. instagram.com/przemek_saleta

Telewizja Polsat Sport ogłosiła, że Przemysław Saleta, były mistrz Europy w boksie zawodowym, na stałe związał się jako ekspert i komentator z tą stacją.

Od wielu lat Saleta zajmuje się komentowaniem wydarzeń sportowych w polskich stacjach telewizyjnych i radiowych. Dziś jest też jednym z współprowadzących program „Nasze wielkie walki” na Kanale Sportowym, w którym razem z Januszem Pinderą wspomina historyczne boje w boksie. Jako ekspert występuje też w programie “W ringu” kanału Etoto TV.

Jak poinformował jednak sam Saleta w rozmowie dla Polsatu Sport, umowa z tą stacją została podpisana na wyłączność.

– Bardzo się cieszę, że wracam do Polsatu Sport na wyłączność. Wiem, że stacja chce odbudowywać polski boks – nie tylko ten zawodowy, ale też amatorski. Chętnie w taki projekt się zaangażuję

Saleta przypomniał też, że ze stacją Polsat Sport współpracuje od lat.

– W Polsacie Sport jestem od lat. Nawet trudno mi powiedzieć ile wielkich walk skomentowałem jako gość w studio. Polsat Sport pokazał też moje m.in. pojedynki z Andrzejem Gołotą i Tomaszem Adamkiem.

W związku z ogłoszeniem informacji o umowie Salety z Polsatem Sport i pracą byłego boksera przy różnych projektach internetowych, zapytaliśmy u źródła jak będzie teraz wyglądać sytuacja związana z taką działalność w kontekście podpisania umowy na wyłączność. Tomasz Ołdak z działu promocji i PR Telewizji Polsat potwierdził nam, że wyłączność ta dotyczy także pracy w internecie.

Przemysław Saleta swoją sportową karierę zaczął od kickboxingu, w którym został mistrzem świata. Potem przeszedł do świata boksu, w którym wywalczył tytuł mistrza Polski i Europy.

Zobacz również: Szymon Kołecki – zarobki, koszty i biznesplan na MMA

You may also read!

justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...
almma

ALMMA 185 Poznań już w weekend

  Amatorska Liga MMA wraca do Poznania. Tym razem jednak zawody odbędą się w nowym miejscu. Kolejną edycją zawodów z cyklu

Read More...

One commentOn Przemysław Saleta na wyłączność w Polsacie Sport

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu