Brave FC planuje pierwszą galę w Polsce

In Wydarzenia On

brave fc

Wywodząca się z Bahrainu organizacja Brave Combat Federation zapowiedziała, że już niedługo zorganizuje swoją pierwszą galę w Polsce.

Do wydarzenia ma dojść 5 września w Koninie, o czym przedstawiciele marki poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Organizacja Brave działa na rynku MMA od roku 2016 i przygotowała do tej pory 34 gale. Ostatnia, przed wybuchem pandemii koronawirusa, odbyła się na Słowenii.

Jak można przeczytać na stronie organizacji, marka szykuje się do powrotu na rynek i swoją najbliższą galę zorganizuje w Rumunii. Do wydarzenia ma dojść 20 lipca w Bukareszcie. Co ciekawe, tydzień później, w ty samym miejscu Brave przygotuje drugą galę, Brave FC 36.

Brave współpracuje również z organizacją International Mixed Martial Arts Federation, zajmującą się promowaniem na świecie amatorskiego MMA.

Na razie nie podano żadnych szczegółów dotyczących karty walk gali, która ma być zorganizowana w Polsce.

Zobacz również: Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

You may also read!

ksw 54

KSW 54 z obniżoną ceną PPV

Już 29 sierpnia organizacja KSW przygotuje swoją drugą galę po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Podobnie jak poprzednio, wydarzenie

Read More...

„Większość ograniczyła swoje wydatki” – Szef KSW o sponsorach

Czasy pandemii koronawirusa w znaczącym stopniu wpłynęły na branżę sportową, w tym również na MMA. Odwołane wydarzenia i ograniczenia

Read More...

Stacji Polsat Sport obchodzi dwudzieste urodziny

Dziś mija 20 lat od uruchomienia Polsatu Sport – najstarszego polskiego kanału sportowego. Przy tej okazji warto przypomnieć, że już

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu