McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

In Zarobki, Zawodnicy On

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty trafił na listę najlepiej zarabiających sportowców magazynu „Forbes” i zajął na niej miejsce 16. Irlandczyk awansował więc w ciągu roku z miejsca 21.

Łączne zarobki Conora McGregora magazyn „Forbes” oszacował na 48 milionów dolarów.

Conor wywodzi się z biednej rodzin i początkowo zarabiał na życie będąc hydraulikiem. W rozmowie z Tony Robbinsem, popularnym amerykański doradca życiowy, zdradził natomiast jak narodziła się w nim chęć do zarabiania dużych pieniędzy i co motywowało go do działania w tym zakresie.

– Wywodzę się z rejonu Dublin 12. Ludzie tam mieszkający znani są z tego, że dobrze się ubierają. Nie mają największych pieniędzy i nie stać ich na wiele, ale zawsze dobrze i czysto się ubierają. Jesteśmy z tego dumni. Gdy wracam myślami do czasów, w których narodziła się we mnie chęć i miłość do zdobywania lepszych pieniędzy, to myślę, że chciałem pieniędzy, żeby móc kupić sobie czyste, nowe trampki. To właśnie wtedy narodziła się we mnie ta chęć. Miłość do mody zawsze we mnie tkwiła i zawsze myślałem o tym, że jeśli zarobię lepsze pieniądz, to wydam je na najlepsze jedwabie, najlepsze materiały i będę je nosił z dumą.

McGregor zarabia dziś nie tylko na walkach. Sprzedaje też własną Whisky i współpracuje z Reebokiem. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Irlandczyk walczył tylko raz. Na początku roku 2020 pokonał szybko Donalda Cerrone. Według „Forbesa” otrzymał za to starcie 32 milionów dolarów. Kolejne 16 milionów dolarów miał zarobić na umowach sponsorskich z takimi markami jak: Electronic Arts, Wynn Resorts czy Reebok właśnie.

Zobacz również: Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

One commentOn McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu