Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

In Media, Wyniki medialne On

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do których dotarł amerykański serwisy The Verge, od sierpnia opłata zostanie podniesiona do kwoty 5,99 dolara miesięcznie. Teraz za miesięczny dostęp do serwisu płaci się o dolara mnie. Nie ma natomiast zostać podniesiona roczna opłata abonamentowa, której cena wynosi 49,99 dolarów.

Serwis ESPN+ miał swój debiut w kwietniu roku 2018 i po roku działalności zyskał 2 miliony użytkowników. Wówczas analitycy przewidywali, że do końca roku 2019 około 2,7 miliona osób będzie miało wykupiony płatny dostęp do platformy streamingowej Disneya. Z aktualnych dokumentów wynika, że w marcu 2020 roku liczba użytkowników wynosiła już  7,9 miliona.

W roku 2019 dyrektor finansowa Disneya, Christine McCarthy, podczas spotkania z inwestorami poinformowała, że do końca 2024 roku serwis planuje przyciągnąć od 8 do 12 milionów użytkowników. Powiedziała również, że w roku 2019 i 2020 platforma sportowa przyniesie około 650 milionów dolarów straty. Rentowność natomiast ma osiągnąć w roku 2023.

Na platformie ESPN+ fani sportów walki mogą oglądać zmagania zawodników organizacji UFC oraz PFL, a także gale pięściarskie spod szyldu Top Rank Boxing.

Zobacz również: ESPN i DAZN na szczycie sportowych aplikacji 

You may also read!

Michał Michalski i początki w świecie MMA

Michał Michalski. Fot. KSW Podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski, który ma

Read More...

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Pumy

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z odzieżową marką Puma. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodniczka MMA poinformowała o tym,

Read More...

Transmisja i stream KSW 58

Gala KSW 58, która odbędzie się już 30 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

2 commentsOn Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu