Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

In Media, Wyniki medialne On

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do których dotarł amerykański serwisy The Verge, od sierpnia opłata zostanie podniesiona do kwoty 5,99 dolara miesięcznie. Teraz za miesięczny dostęp do serwisu płaci się o dolara mnie. Nie ma natomiast zostać podniesiona roczna opłata abonamentowa, której cena wynosi 49,99 dolarów.

Serwis ESPN+ miał swój debiut w kwietniu roku 2018 i po roku działalności zyskał 2 miliony użytkowników. Wówczas analitycy przewidywali, że do końca roku 2019 około 2,7 miliona osób będzie miało wykupiony płatny dostęp do platformy streamingowej Disneya. Z aktualnych dokumentów wynika, że w marcu 2020 roku liczba użytkowników wynosiła już  7,9 miliona.

W roku 2019 dyrektor finansowa Disneya, Christine McCarthy, podczas spotkania z inwestorami poinformowała, że do końca 2024 roku serwis planuje przyciągnąć od 8 do 12 milionów użytkowników. Powiedziała również, że w roku 2019 i 2020 platforma sportowa przyniesie około 650 milionów dolarów straty. Rentowność natomiast ma osiągnąć w roku 2023.

Na platformie ESPN+ fani sportów walki mogą oglądać zmagania zawodników organizacji UFC oraz PFL, a także gale pięściarskie spod szyldu Top Rank Boxing.

Zobacz również: ESPN i DAZN na szczycie sportowych aplikacji 

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

2 commentsOn Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu