KSW, Jędrzejczyk i Lewandowski nominowani do World MMA Awards

In Biznes, Wyróżnienia On
- Updated

 

Magazyn „Fighters Only”, największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki ogłosił coroczne nominacje do prestiżowych nagród World MMA Awards. Wśród wielu sportowych kategorii, takich jak Zawodnik roku, Zawodniczka roku, Walka czy Nokaut Roku, znalazły się również wyróżnienia dla Polaków.

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC wagi słomkowej, została nominowana w kategorii Walka Roku, za starcie mistrzowskiego z Weili Zhang.

W kategorii Organizacja Roku do grona pięciu najważniejszych światowych marek, czyli UFC, Bellator, One Champiosnhip i PFL trafiła również organizacja KSW, która już czwarty rok z rzędu jest nominowana w tej kategorii.

Natomiast w kategorii Szef Roku pojawił się ponownie Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, który znalazł się tym samym pośród tak ważnych  postaci jak: Dana White (szef UFC), Densign White (Szef IMMAF), Scott Coker (szef Bellatora) i Nobuyuki Sakakibara(szef Rizin).

Coroczne nagrody World MMA Awards zostaną rozdane w tym roku już po raz dwunasty. Uroczysta gala odbędzie się w październiku. W tym roku data rozdania została przesunięta ze względu na pandemię koronawirusa. Zawsze gala odbywała się w lipcu. Drugą zmianą jaka zaszła jest też okres 18, zamiast 12 miesięcy, jaki został wzięty pod uwagę przy nominacjach.

Na nominowanych można głosować na stronie internetowej: https://www.worldmmaawards.com/nominees/

Zobacz również: Dwie nowe, międzynarodowe umowy telewizyjne KSW

You may also read!

ksw 54

KSW 54 z obniżoną ceną PPV

Już 29 sierpnia organizacja KSW przygotuje swoją drugą galę po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Podobnie jak poprzednio, wydarzenie

Read More...

„Większość ograniczyła swoje wydatki” – Szef KSW o sponsorach

Czasy pandemii koronawirusa w znaczącym stopniu wpłynęły na branżę sportową, w tym również na MMA. Odwołane wydarzenia i ograniczenia

Read More...

Stacji Polsat Sport obchodzi dwudzieste urodziny

Dziś mija 20 lat od uruchomienia Polsatu Sport – najstarszego polskiego kanału sportowego. Przy tej okazji warto przypomnieć, że już

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu